Zavrieť

Porady

Presné definovanie pojmu

Neoddeliteľná súčasť zmluvy. Dobrý deň chcel by som sa spýtať, kde by som si mohol nájsť presnú definíciu pojmu - neoddeliteľná súčasť zmluvy, nakoľko som bol upozornený, že pri uzatvorení zmluvy, kde je tento pojem aj projekt musí byť "ZVIAZANÝ" spolu so zmluvou. Ja som ho mal k zmluve označený ako prílohu č.1, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy. Mal som ho priložený k zmluve, NIE ZVIAZANÝ. A zrušili ma, že všetky prílohy, ktoré sú označené ako neoddeliteľná súčasť zmluvy, musia byť "PEVNE SPÄTÉ SO ZMLUVOU" Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mlisa je offline (nepripojený) mlisa

    mlisa
    definíciu nenájdeš nikde. Ale áno, pokiaľ je niečo neoddeliteľnou súčasťou, býva dobrým zvykom zviazať to spolu, najmä ak je zviazaná samotná zmluva, tak sa k nej vždy zviaže aj príloha (napr pre katastrálne konanie a pod.).
    Mária27 Kataster by to mal všetko uviesť vo vykonávacej vyhláške, ale preferuje odmietanie, prerušnie konania ...
    Gladstoner1 Nejde o kataster. Ide o pracovný projekt. A zmluva je len scvaknutá s jedným nábojom. Práve preto ma to zaujíma. Ďakujem za odpoveď

    Presné definovanie pojmu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.