Zavrieť

Porady

Súbežné čerpanie dovolenky u predošlého a nástup u nového zamestnávateľa - je to možné?

Dobrý deň,Potrebovala by som poradit: Pracovná zmluva mi končí 18.06.2013, dov nového zamestnania mám nastúpiť 3.6. Môžem čerpať dovolenku z predchádzajúceho zamestnania a zároveň nastúpiť a pracovať v novej firme?ďakujem za odpoveď
Naposledy upravil Mariana B. : 24.05.13 at 07:24
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Samozrejme, že môžeš, ak Ti čerpanie schváli zamestnáv., tak všetko je možné. V jednom budeš na dovolenke a do druhého zamestnania nastúpiš.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    joyn0101 dakujem a je to v poriadku aj v rámci sociálnej a zdravotnej poistovne? ci tam potom nebudu odvody od oboch zaestnavatelov.
    anka_p bude poistné súbežne od dvoch ZĽ, ale je to v praxi bežné, že ZC majú aj viac PPV......
    len si daj pozor na to, aby si nemal v mesiaci 06/2013 súčasne daňový odpočet....
    v starom zamestnaní si ho zastav k 31 05 2013, alebo v novom začni až od 07/2013.....
    Tweety Budú, budú aj z preplatenej dovolenky aj z nového PP.
      zbaliť

    Súbežné čerpanie dovolenky u predošlého a nástup u nového zamestnávateľa - je to možné?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.