Zavrieť

Porady

Okamžité zahusťovače vlasov - vie mi niekto poradiť?

Mám veľmi riedke vlasy a už neverím kozmetickým firmám, ktoré sľubujú prirodzenú obnovu vlasov.
Vopred ďakujem
3 komentárov     zbaliť
Caparelli Ako velmi riedke vlasy mas?
Juliana11 Mám výrazný presvit cestičky a celkovo veľmi riedke vlasy.
Caparelli mas na vyber bud zahustovac v spreji alebo suchou formou... osobne by som riesil Nanogen alebo Toppik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    lujza.j Fujki...fujki,ale aj tak sa da....:-)))) inak tu je este niekto co veri kozm.pripravkom....mozno tato tema zas caka na nejaku reklamu..moje decko malo,ale pravými vlasmi .....to sa celkom dalo...

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    k tym kozmetickym firmam...Je to vlastne tak, ze keby to malo naozaj fungovat k spokojnosti, tak azda nikto na svete nie je plesaty A pri tych bohacoch duplom, ktori by si mohli dovolit aj tie drahsie pripravky. Takze je to iba cuckanie penazi od "nestastnikov".
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Mne začali vypadávať , odkedy čítam príspevky od alchymistky , čo Vie všetkým pomôcť ...len seba obchádza ....
    Viem pomôcť O co Ti ide? Ludia si pytaju radu a nepotrebuju tu zabo-mysie vojny! Ked mas nieco proti mojim radam,vynechaj ostatnych a mozes mi to napisat na meil-na toto nie je tu asi nikto zvedavy....
    willma o čo ide buchačovi asi tuším a o čo Tebe???? Vyťahuješ na svetlo témy, ktoré sú už za ten rok dva od zadania isto vyriešené. Nevieš sa zbaviť dylinkových preparátov? každý Tvoj príspevok je totiž o nejakom všelieku
      zbaliť

    Okamžité zahusťovače vlasov - vie mi niekto poradiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.