Zavrieť

Porady

Internet a TV

Ahojte, chcel by som sa spýtať, na nejaké vaše odporúčania kvalitného internetového pripojenia za rozumnú cenu, popri tom aj nejaké info o televízii za rozumnú cenu, by nebolo na škodu, aktuálne využívam internet od najviac sa prezentujúceho poskytovateľa s rýchlosťou 30Mbps, za nekresťanskú sumu pochopiteľne....som otvorený akýmkoľvek radám
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    A ty mas aky internet a od koho? kde byvas a ake su tam dratove pripojenia? lebo si myslim, ze najlepsi net je cez optiku...
    whiiil mám od UPC, bývam na okraji BA, predpokladám, že tu mám dosť možností
    erik555 jedna vec je predpokladat a druha vec je vediet, ze ich mas. Tak od ktorych providerov mas natiahnuty opticky kabel k tvojmu bydlisku??? Potom nie je problem si vyberat. Teraz mas aky net od UPC a za aky mesacny poplatok? je to po optike?

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    ja mam TV (cca 80 stanic, niektore aj v HD) + net 40/4 vsetko dokopy za 18€ mesacne, to bola akciova cena, teraz sa to da objednat za cca 23€ mesacne. Swan Max multimedia (dobra cena aj dobra kvalita.). Ale ci je moznost zaviest to aj u teba neviem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.