Zavrieť

Porady

stačí raz týždenne ?

Prajem pekný deň,
účtujem v JÚ a známa mi poradila že vraj príjem za predaj a prevádzkovú réžiu stačí zapisovať do PD len raz za týždeň, nezdá sa mi to ale radšej sa opýtam. Čo Vy na to ? Prehľadala som Poradu a nič takého som nenašla. Ďakujem !
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Už sa to tu rozoberalo, hlavne čo sa týkalo tržby cez ERP. Ja osobne to zapisujem denne. Je to chronologické a prehľadné i keď je s tým viac práce.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    mysimis
    Už sa to tu rozoberalo, hlavne čo sa týkalo tržby cez ERP. Ja osobne to zapisujem denne. Je to chronologické a prehľadné i keď je s tým viac práce.
    Súhlasím s Vami, ale čítal som DUPP asi 2 roky dozadu tam na otázku čitateľa poradca odpovedal, že kludne sa môže zaúčtovať tržba raz mesačne na základe mesačnej uzávierky. Kto faktúruje položky, tak tomu je výhodné denné účtovanie, kto má dohodnutý paušál, nech účtuje raz za mesiac. ..

    stačí raz týždenne ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.