Zavrieť

Porady

Hossa - Demitra - Gáborík

Hokejovú tému sme tu ešte nemali. Po zhliadnutí včerajšej ligy Slovan - Trenčín som si plný dojmov z hry horeuvedenej trojice dovolil týmto príspevkom povedať, že títo chlapi sú absolútne skvelí. Závidím Trenčanom, že majú divadlo v ich podaní doma každý týždeň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuša je offline (nepripojený) evuša

    evuša
    Úplne s Vami súhlasím p. Mihál. Keď pozerám ten náš hokej, niekedy tí naši chlapci hrajú skutočne taký hokej, že človek má z neho nesmierny zážitok. Ale niekedy to fakt stojí za Starú Belu. Žeby nemali svoj deň?

    Luda je offline (nepripojený) Luda

    Luda
    Ahojte,

    úplná pravda, niekedy sa na nich nedá pozerať. A keďže som z TN, tak je normálne stretnúť ich teraz sa prechádzať po meste. Ale poviem vám, tie namyslené arogantné pohľady na nás "obyčajných ľudí" sú mi dosť protivné.
    V telke sa všetci správajú ako keby boli s fanúšikmi jedna ruka. Ale skúste ich stretnúť a uvidíte - ale darmo, sú to hviezdy - hlavne Hossa - a to obidvaja aj Marián aj Marcel a hlavne ma nedávno sklamal v tomto smere Demitra - vykračoval si a nestaral sa, všetko jedno, postoj mal asi taký - pozrite sa, idem ja....

    L.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Takže - čo som napísal v príspevku č.1 tejto témy 29.septembra 2004, NEPLATÍ.

    Včera sa mohlo celé Slovensko presvedčiť o tom, kto je lepší - a ufóni to veru neboli.

    BTW, kto pozeráte prenosy z ST arény - keďže môj štand je vedľa kamier, občas ma môžete zahliadnuť v priamom prenose, ako sa bavím na hokeji, ktorý hrá SLOVAN.

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    dúfam,že chodíš na slovan bez synov...sprosté slová sa môžu naučiť aj pred daňovým úradom...máš predplateného kameramana?



    Jozef Mihál
    Takže - čo som napísal v príspevku č.1 tejto témy 29.septembra 2004, NEPLATÍ.

    Včera sa mohlo celé Slovensko presvedčiť o tom, kto je lepší - a ufóni to veru neboli.

    BTW, kto pozeráte prenosy z ST arény - keďže môj štand je vedľa kamier, občas ma môžete zahliadnuť v priamom prenose, ako sa bavím na hokeji, ktorý hrá SLOVAN.

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    pyton
    Dajte si pred seba zákon o daniach z príjmov aby sme Vás rýchlo spoznali
    p. Mihál má svoju knižku, ktorú napísal - Zdravotné poistenie v praxi. Ak by si mal dajakú zobrať so sebou, iste by to bola táto načo by vláčil nejaký zákon o daniach

    Slovanu to ide momentálne výborne, konečne sa môžete tešiť s hokeja

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    karkulka
    dúfam,že chodíš na slovan bez synov...sprosté slová sa môžu naučiť aj pred daňovým úradom...máš predplateného kameramana?
    Karkulka, predstav si, že moja dcéra tam bola a samozrejme dostala ešte aj papuču na auto.:p

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    Muška
    Karkulka, predstav si, že moja dcéra tam bola a samozrejme dostala ešte aj papuču na auto.:p
    ja som bola dnes doobeda na sociálke na záhradníckej, toľko sprostých slov som si už dávno nevypočula...

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Tak a ide sa na to. ŠK Slováááán, belááása Bratíslavááá!

    ata111 je offline (nepripojený) ata111

    ata111
    Pán Mihál má konečne prázdniny, je po daňovch priznaniach ... to je vidieť. Jedine Košice ...

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    OK, nič sa nedeje, vo štvrtok...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.