Zavrieť

Porady

Mate niekto skusenosti s touto firmou?

http://bp-plant-machinery.com/index.php Nasli sme inzerat tejto firmy na minibager,inzeraty su na slovenskej stranke,firma z Anglicka.Po vymene mailov ohladom dodania stroja,predaja a platby nam prisla sprava,ze najskor potrebuju potvrdenie o platbe a az potom dodaju informacie o dodani.Nakolko je to ale podozrive,ze preco inzeruju az u nas a dalsia vec len tak im poslat 4000eur je blbost.Mate niekto skusenosti,ci je tato firma seriozna alebo je to len podvod?Dakujeme
doduu9 poslat niekomu 4000? .. poslite aj mne! :-) .. kde to zijete?!
Zuzula8 Ved prave to,zarazilo nas to,ze chcu hned potvrdenie o platbe a tovar je daleko.Samozrejme,ze nic posielat nebudeme,len sme chceli vediet,ci aj niekto iny narazil na tuto firmu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    To určite nikto nebude mať skúsenosť v takom zmysle, že pošlem peniaze firme z Anglicka a nič nemám v ruke. Je to choré....jednal si s niekým z firmy?.....ja si napíšem, že som firma z Anglicka, predtým si zistím, že taká existuje a budem inzerovať....pošleš mi 4000 eur?.......Nerob to v žiadnom prípade.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    takýchto prípadov je plný net, hlavne pri takýchto nákupoch aut

    Mate niekto skusenosti s touto firmou?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.