Zavrieť

Porady

Samovoľné otváranie okien na počítaci

Prosím, poraďte, čo môže byť môjmu počítaču... Včera sa mi začali otvárať okná bez ohľadu na to, kde som klikala. Na klikanie myšou počítač nereagoval, resp. robil niečo celkom iné, ako som naklikala... Už sa mi to raz stalo, asi pred mesiacom. Odniesla som počítač kamarátovi, ale všetko išlo bez problémov. Vyzeralo to, ako by sa sám opravil, resp. kamoš mi povedal, či nemám zaseknutú myš alebo klávesnicu. Ale potom šiel počítač aj doma. Tak neviem... ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Skus poriadne precistit PC a prislusenstvo od virusov a malwerov

    pavles1 je offline (nepripojený) pavles1

    pavles1
    1. Môže to byť tou zaseknutou myšou alebo klávesnicou ako ti povedal tvoj kamarát. To by si ale musela zohnať na skúšku inú myš, resp. klávesnicu.

    2. Môže to byť aj tzv. "statickou elektrinou". Takže vtedy je riešenie: vypni počítač (normálne cez Štart - Vypnúť), potom odpoj myš aj klávesnicu z PC, potom ich znovu zapoj do tých istých konektorov a potom zapni PC.

    3. Môže to byť aj nejakým škodlivým softvérom, ako už uviedol(la) Arizona. Takže spustiť celkový scan celého PC spolahlivým antivírusom. Ak nemáš žiadny antivírus nainštalovaný, tak jednorázová kontrola je možná aj cez Eset Online Scanner.

    Ak to nepomôže, skús uviesť, aké okná sa ti otvárajú, aby sme vedeli, aké sú to aplikácie, alebo aké okná v rámci jednej aplikácie.
    janulka58 Dakujem, zatial vsetko funguje akoby nic, ked sa to zasa prejavi, budem skusat

    Ka-Minka je offline (nepripojený) Ka-Minka

    Ka-Minka
    Ahoj, stalo sa ti to opäť? Mne sa raz stalo niečo podobné a bolo to vírusom, ktorý mi "zo srandy" poslala kamarátka. Nainštalovala som asi 5 free antivírov, ani jeden to nevedel vymazať. Napokon pomohli antivírové programy od ESET v skúšobnej verzii. Keď tak skús, za skúšobnú verziu nič nedáš.

    Samovoľné otváranie okien na počítaci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.