Zavrieť

Porady

Spamätajú sa mini petúnie keď neboli poliate tri dni a sú zvädnuté?Poraďte prosím niekto

Dnes som sa vrátila zo služobnej cesty a suseda zabudla poliať moje milion bels-petúnky,sú také povädnuté,hneď som ich výdatne poliala no neviem,či sa mi ešte spamätajú,ak má s tým niekto skúsenosť,tak vás prosím o radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    V každom prípade ich polej a uvidíš. Podľa mňa áno. Ja som raz našla ležať všetky vetvičky netýkaviek, ktoré už boli mdlé a mäkké, do 24 hod. boli ako predtým.A raz som dokonca vytiahla (vypýtala som si) v kvetinárstve z koša tri vyhodené hortenzie s piatimi kvetmi v črepníkoch, boli fakt na vyhodenie, zvädnuté, zem suchá. Nechala som ich vonku na vzduchu, poliala, na druhý deň som sama nechcela uveriť, ako dokázali ožiť.
    Preto keď vidím ako sú najmä v reťazcoch zanedbávané črepníkové kvety, nemá ich kto tri dni poliať, tam sú ťažko skúšané. Radšej ich hodia do zľavy alebo vyhodia.

    Spamätajú sa mini petúnie keď neboli poliate tri dni a sú zvädnuté?Poraďte prosím niekto

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.