Zavrieť

Porady

Aký rozdiel je medzi alarmom napr. z Baumaxu a od vás?

Na Vašich web stránkach som videl zrejme profesionálne alarmy (podľa ceny). Potrebujem niečo na chatu. Nič moc tam nemáme, ale nechceme, aby nám to tam niekto vyplienil. Tu ste spomenuli aj možnosť samoinštalácie s tým, že to dokončí Vaša firma. Ale tá chta je cca. 250km o Bratislavy a predpokladám, že cestovné náklady by cenu dosť navýšili. Je nejaké kompromisné riešenie?
P.S. Tiež som z Bratislavy, tak preto sa obraciam na vás
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    unisep je offline (nepripojený) unisep

    Zabezpečovacie systémy, to je moje živobytie od roku 1992. ...viac unisep
    Prečo predávajú obchodné reťazce zabezpečovacie systémy aj bez licencie? Tak to neviem. Všetko má svoju cenu. Aj istota a pohodlie.
    Ja keď sa rozhodnem kúpiť nejaké také sofistikovanejšie zariadenie z obchodného reťazca, položím si niekoľko otázok:
    - Ak budem mať technický problém pri inštalácii bude mi mať kto z toho obchodu odborne poradiť?
    - Potrebujem aby mi toto zariadenie fungovalo tak povediac vždy?
    - Ak nastane porucha mám možnosť zavolať servis, ktorý príde ešte v ten deň?
    - Aj o pol roka, alebo o rok budú mať náhradné diely, alebo doplnky?
    - Spĺňa to zariadenienejakú normu platnú v EÚ, alebo aspoň nejakú vyhlášku v SR?
    Ak si aspoň na jednu z otázok odpoviem áno, obraciam sa na dodávateľa s licenciou, skúsenosťami a materiálnym zabezpečením.

    unisep je offline (nepripojený) unisep

    Zabezpečovacie systémy, to je moje živobytie od roku 1992. ...viac unisep
    Inštalácia alarm systému na dlhšie vzdialenosti je pomerne nepraktická pre obe strany. K cene sa účtuje aj prepravné a to nie je len cena za benzín, ale aj ostatné náklady (amortizácia, strata času a podobne.
    Teda cena je vyššia. Pre inštalačnú firmu, ktorá sa o zákazníka stará aj po nainštalovaní systému a na servisný zásah chodí spravidla v ten istý deň a to do pár hodín, je to nerentabilné. Preto naša firma inštaluje zabezpečovacie systémy spravidla do okruhu 80 - 100 km od Bratislavy.
    No nikdy, nehovor nikdy sa hovorí. Takže so serióznym zákazníkom sa vieme dohodnúť. V každom prípade Vám rád poradím (alarm@unisep.info).

    unisep je offline (nepripojený) unisep

    Zabezpečovacie systémy, to je moje živobytie od roku 1992. ...viac unisep
    Inštalácia alarm systému na dlhšie vzdialenosti je pomerne nepraktická pre obe strany. K cene sa účtuje aj prepravné a to nie je len cena za benzín, ale aj ostatné náklady (amortizácia, strata času a podobne.<br>Teda cena je vyššia. Pre inštalačnú firmu, ktorá sa o zákazníka stará aj po nainštalovaní systému a na servisný zásah chodí spravidla v ten istý deň a to do pár hodín, je to nerentabilné. Preto naša firma inštaluje zabezpečovacie systémy spravidla do okruhu 80 - 100 km od Bratislavy.<br>No nikdy, nehovor nikdy sa hovorí. Takže so serióznym zákazníkom sa vieme dohodnúť. V každom prípade Vám rád poradím (<a href="mailto:alarm@unisep.info">alarm@unisep.info</a>).

    Aký rozdiel je medzi alarmom napr. z Baumaxu a od vás?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.