Zavrieť

Porady

Vyber kosacky

Prosim o radu.Mam neobrabany pozemok 1500m2 zarasteny trava,zbytky dateliny a naletova burina.Vyska je asi 20cm.Ked to pokosim krovinorezom tak sa narobim ako kon.Pozemok je rovina,s malymi hrbolmi.Najprv to pokosim este krovinorezom a potom kazde 2 tyzne kosackou.Poradte ktoru z tychto kosaciek kupit,pripadne poradie:

Riwall RPM 5135 HV
Riwall SP 48 HV-AL
McCulloch M46-140 WR
McCulloch M46-140 AWRX
MTD optima 46 SPB
Partner P53-625 DE
Partner P51-625 CMDV

Dakujem za rady.
Naposledy upravil Richard : 18.06.13 at 11:05
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    jednoznačne BUBNOVÁ kosačka, je sice najdrahšia , ale pokosí perfektne
    hlavne netreba počuvať naučené drísty predavača,odveci,že aku mate rozlohu pozemku a pod.
    jednoducho si kupim taku kosačku ,akú trávu s ňou chcem kosiť,a v akom terene,

    na anglicky travniček je vhodná iná kosačka ako na kosenie luky, kde pokosená tráva sa má vysušiť na seno

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Ak to chceš udržiavať už asi tak ako záhradku okolo domu, teda pravidelne kosiť a nakrátko, volil by som klasickú kosačku, kvalitnú. Bubnové sú dobré na vysokú trávu, napr. mám záhon a idem sušiť seno, prípadne kosiť obilie, na záhradu somarina.
    Značiek je plno, zameral by som sa skôr na motor HONDA /popozeraj a zistíš že najdrahšie stroje od hocijakých značiek majú tieto motory/.
    No a konkrétny typ, ja by som zobral niečo takéto: http://www.husqvarna.com/cz/products...specifications

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.