Zavrieť

Porady

Skype sa spusta pri starte pocitaca

Neviem co som porobil, ale uz par dni sa mi skype spusta automaticky pri starte NTB, co pred tym nerobil.
Priznam sa, ze som skype na NTB dlho nepouzival a ked som ho po par mesiacoch zapol tak asi som nieco postlacal co som nemal a povolil som mu sa spustat hned po starte - co mi nevyhovuje a nechcem to.
Myslim ze sa aktualizoval na nejaku novsiu verziu a asi tam to bolo.
Kto vie nech poradi, vopred dik. Mam win 7
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Spustanie po starte vypnes priamo v Skype, Nastroje, Moznosti, Vseobecne nastavenia .... nesmies mat zaskrtnute Spustit Skype pri spusteni Windows

    Tato hodnota sa (podla mojich skusenosti) prestavi na zaskrtnutu vzdy po update Skype verzie, tazke obcas to treba manualne vypnut)

    @ to Vlado-40 : mam takych uzivatelov, ktori netusia, kde sa to meni a napriek tomu z casu na cas musim prist a vypnut im startovanie Skype po starte Windows.
    Ak to nie je update, tak to robi Samo alebo Sato
    Naposledy upravil ivka70 : 22.06.13 at 18:25
    Vlado40 Po update skype sa to nemení a zostavá tak ,ako bolo nastavené pred update.

    Skype sa spusta pri starte pocitaca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.