Zavrieť

Porady

Ako vyplniť žiadosť o ošetrovné

V súvislosti s mojou pôvodnou otázkou, vás chcem poprosiť o pomoc,, vypĺňam žiadosť o ošetrovné v časti, čo má vyplniť zamestnávateľ /túto časť vyplňujem ja, nakoľko robím aj mzdy/ a pozastavila som sa nad riadkom "zamestnanec mal v období prvých desať dní potreby ošetrovania vymeriavací základ na platenie poistného v dňoch......ak som bola na OČR v dňoch 17.6.-23.6.2013, pracujem na dohodu s pravidelným príjmom, robím každý pondelok, stredu a piatok, keďže však na účely nemocenského poistenia mám vymeriavací základ vo výkaze uvedený na celý mesiac tak si myslím, že tam do toho uvedeného riadku môžem napísať 17.6.-23.6. /vrátane soboty, nedele/ bude to tak správne vypísané? Vopred vám ďakujem. Pekný deň!
Naposledy upravil Kika69 : 24.06.13 at 16:33 Dôvod: doplnenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cibka1 je offline (nepripojený) cibka1

    cibka1
    chcela by som sa spýtať, zamestnanec doniesol ukončenie ošetrovného (na dieťa), ošetrovné trvalo 5 dni, vypĺňa zamestnávateľ položku:
    "zamestnanec mal v období prvých desať dní potreby ošetrovania vymeriavací základ na platenie poistného v dňoch......"?
    alebo stačí ak sa vypíše len dátum nástupu do zamestnania?
    avalik etiketa porady: Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát.
    Skôr ako napíšem otázku, hľadám či už rovnaká otázka na Porade neexistuje.
    cibka1 nechcela som zakladať novú tému. odpoveď som nenašla

    Ako vyplniť žiadosť o ošetrovné

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.