Zavrieť

Porady

Hygiena v prevádzke

Ďakujem za odpoveď. Ale aj som dostala informácie, že v prípade keď by som svoje torty dodávala do obchodnej siete, tak mi musia z hygieny schváliť celú prevádzku. Ale v prípade, že to budem robiť len na zákazku v domácnosti, tak hygienu nepotrebujem. Tak teraz už neviem ako to je.
kopretinka tak nech ti to upresní ten,kto ti dal tieto informácie.nechápem,prečo sa neopýtaš hneď na hygiene.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    nezakladaj furt nové témy,píš do komentára
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    simka777 Ospravedlňujem sa za zakladanie nových tém, to som naozaj nechcela. Ja by som len potrebovala vedieť či v prípade, že nemám prevádzku a torty pečiem doma, naozaj nepotrebujem hygienu ako ma informovali. Ďakujem
    kopretinka kto ťa informoval?
    simka777 na UVZ SR
    kopretinka no tak máš to z prvej ruky.......tak načo sa pýtaš aj tu.Inak nevidím rozdiel v tom,či výrobok dodám do obchodu alebo súkromnej osobe.v druhom prípade nemusíš dodržiavať hygienické predpisy alebo čo, ani zdravotný preukaz,ani HACCP? Známi majú stánok s grilovanými kurencami,pripravujú to doma,bývajúv rodinnom dome,museli ho prestavať,aby to vyhovovalo hyg.požiadavkám.
      zbaliť

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Simka, ked budeš piecť bez živnosti na čierno, samozrejme že ti nemá kto schváliť prevádzku, ale zase sa budeš strachovať kto ťa kedy udá.
    Ked začneš piecť na živnosť, tak musíš ohlásiť na hygienu prevádzku, takisto budeš potrebovať aj reg.pokladnu .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.