Zavrieť

Porady

Dohoda o vykonaní práce

Ahojte, uzavrela som dohodu od 28.06. do 30.06. Odmena je splatná po dokončení práce. Chcem si len overiť, ak bude tieto tri dni pracovať, tak ho prihlásim na ZP kódom 2D28.06 a odhlásim 2D 30.06. Ak mu vyplatím odmenu 30.06, tak ho dávam do výkazu za jún a ak by som mu vyplatila odmenu 01.07 tak až za júl?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    správne
    na SP ho prihlásiš - ak začne pracovať, vlastne sa má deň predtým. Vo výkaze nebude figurovať ak máš na mysli MVPP, ved dáš až po výplate odmeny - 1krát, teda bud jul alebo ešte jún a síce VPP (pre nepravidelný príjem).
    Do ZP máš čas v júli, prihlásiš ho tak, ako to dopadne.
    Naposledy upravil KEJKA : 09.07.13 at 05:00
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mojko čo v prípade, ak nebude pracovať. Na sociálku som ho prihlásila od 28.06 do 30.06, vo výkaze bude s nulovým príjmom? a čo zdravotná - neprihlasujem, ani nevykazujem?
    KEJKA doplnila som odpoved
    mojko teraz mi oznámili, že mu nemám vykazovať žiaden príjem, akoby nepracoval. takže sociálka je o.k. a zdravotnú neriešim?
    KEJKA ak pracoval, tak príjem nevykazuješ, ani VPP neposielaš, ale prihlásený do SP byť musí.
    Okrem toho - je 9.7., takže už v tom musí byť jasno či robil či nerobil a kedy.
      zbaliť

    Dohoda o vykonaní práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.