Zavrieť

Porady

Soc.fond-koniec roka

Vie mi niekto poradiť, vediem SF na BU, odvod za december 2005 zaplatený v januári 2006 je daňový výdavok v r.2006? Máme na to rôzne názory a nevieme sa dohodnúť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ENEN je offline (nepripojený) ENEN

    ENEN
    Ďakujem a ako to vysvetlíš?....Zaujímal by ma názor SWAY alebo ZITY ak tu niekde sú poprosím aby sa vyjadrili.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    ENEN
    Ďakujem a ako to vysvetlíš?....Zaujímal by ma názor SWAY alebo ZITY ak tu niekde sú poprosím aby sa vyjadrili.
    Myslíš, že ostatní ti nedokážu dať správnu odpoveď?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ENEN
    Vie mi niekto poradiť, vediem SF na BU, odvod za december 2005 zaplatený v januári 2006 je daňový výdavok v r.2006? Máme na to rôzne názory a nevieme sa dohodnúť.
    Prídel do SF za december v PU je nákladom roku 2005. V JU zaplatený v roku 2006- výdavok roku 2006.

    Lila je offline (nepripojený) Lila

    Lila
    Ak nerobíš v JÚ, tak všetko čo sa týka roka 2005 je nákladom roka 2005 /okrem neuhradených provízií a nájomného FO- to je len účt. náklad, ale nie daňový /

    ENEN je offline (nepripojený) ENEN

    ENEN
    TWETTY a ostatní ospravedlňujem sa, nebolo to tak myslené,len s týmito vo veľa veciach súhlasím a asi som si chcela odobriť svoj názor. Ale s Tvojim príspevkom súhlasím, tiež si myslím,že je to v JU výdavok r.2006.

    Zderis je offline (nepripojený) Zderis

    Bývalý vedúci PJ Zderis
    vgabka
    Podľa mňa do roku 2006.
    Zúčtuje sa dátumom toho dňa, keď bola suma pripísaná na účet SF

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.