Zavrieť

Porady

Korfu

Dobry den prajem,
chcela by som sa opytat nebol z Vas niekto na Korfu v stredisku Agios Georgios na juhu v apartmanových domov Kapetanios? Nikde nemožem najst recenziu na toto študio.
matala Pred par dnami sme sa vratili z dovolenky v Agios georgios a byvali sme v tomto apartmanovom dome.Je to velmi pekny dom so zelenou.Nevyhodou je ak si budete varit slbo vybavena kuchynka s jednym hrncom a panvicou.Dalej su to komare,ktore su neznesitelne a mravce,ak nechate v noci odpadky na izbe.Najhroznejsia je plaz,my sme chodili dozadu a od pozicovne clnov,ktora vyzera ako za 2.svet.vojny to na plazi vyzera,ako na Luniku 9.Nenormalny neporiadok.Nie je tam ziadna zabava,nudne stredisko,nedali sa nam zohnat napr.maso,az v tretom markete.Je to najhorsie,co sme doteraz zazili
misana84 Dobry den prajem, my sme v tom case ako prisiel prispevok boli už doma. Boli sme tam v termine 18-29.7- ciže ste možno boli pred nami. a možno ste nam tam nechali slnecnik a možno nie. Tak k dovolenke: tak ked sme tam vkrocili tak to bol sok ale sme boli taaak unaveni po ceste že sme neriesili . Priatel komare pozabijal a potom sme už ich nepustili. V noci sme nemali otvorene okno lebo mi aj tak bola zima- ciže ani jeden stipanec. Mali sme aj mravce v kupelni ale len prvy den...isli sme za majitelom vseetko vystriekal a potom cely pobyt niiic. v kuchynke sme nevarili, ciže to nam nevadilo. Ale ked ste chceli varit stacilo si vypytat od domaceho hrnce a vsetko potrebne. a zasa plaž bola super...my sme tiež chodili až za tu požicovnu clnov, ale nie preto žeby tam bola spina ved tam bola plaž pre 5 hviezdickovy hotel- resp. som si nic take nevsimla ale preto lebo tam neboli ludia resp. na sirokej plaži piati Presli sme cely ostrov a so susedmi zo Srbska sme skonstatovali že v stredisku je najkrajsia plaž...dlha, siroka, piesocnata s jemnym pieskom a vybornym vstupom do mora. V inych castiach ostrova- vychod, severozapad mi to prislo ako v Chorvatsku. My sme si to užili presli,sme cely ostrov, v studiu sme fakt len prespali a osprchovali sa. Ale studio bolo vždy ciste a upratane, vymenene postelne pradlo, rucniky.A stredisko možno nepatri medzi najrusnejsie ale bolo tam množstvo taverien kde bolo vynikajuce jedlo- každy den sme boli v inej. A boli sme aj v Kavose kuknut, kde je vraj silna zabava, tak keby som tam bola tak by ma asi porazilo..odpoorne stredisko s pubismi z Anglicka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    misana84 toto som nasla aj ja...a vacsinou ked citam recenzie su to apartmany Kapetanios ale v Agios Stefanos, ja som myslela ci nema niekto osobnu skusenost

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.