Zavrieť

Porady

Korfu

ldi ldi

ldi je offline (nepripojený) ldi

Nazdar priatelia.
Bol by som vaľmi vďačný za radu , nakolko mám 50 rokov a plánujem s manželkou svoju prvú dovolenku k moru nechcel by som nič nechať na náhodu.Radi by sme sa vybrali do Grecka na ostrov Korfu a budem rád keď dostanem od Vás nejakú radu prípadne odporučanie.CHceli by sme ísť koncom augusta prípadne v septembri.
Majte sa .
Usporiadat
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

Boli sme na Corfu cca 6 rokov dozadu. Fantázia. Išli sme konbinovanou
prepravou, t.j. autobusom do talianskeho prístavu Brindisi, tam sme sa nalodili,
a hurá rovno na Corfu. Po mori nás sprevádzali delfíny. Corfu je fantastický ostrov. A veľmi rušný. Aspoň my sme boli ubytovaní blízko diskoték apod. Výborná strava a veľmi čisté more.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Fucta Fucta

Fucta je offline (nepripojený) Fucta

Dobrý deň,
s manželom sme boli na Korfu minulý rok. Ja som bola na dovolenke pri mori prvý krát a veľmi sa mi páčilo. Nemám ho hoci s čím porovnávať ale ostrov sa mi páčil. Bola som nadmieru spokojná.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

My sme boli letecky pred 7 rokmi. Bolo tam veľmi pekne, čo odporúčam požičať si auto na jeden deň a pozrieť si celý ostrov. Je tam čo pozerať, treba naštudovať trošku doma a potom je to nádhera...
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

Keď už hovoríte o Korfu, ja sa chystám na Rhodos. Povedali mi v cestovke, že nepotrebujem pas. Aký vierohodný doklad mám mať pri sebe - občiansky a ešte nejaký (napr.EU vodičák)?
0 0
dari1 dari1

dari1 je offline (nepripojený) dari1

ja som bola so synom v r.2006, kombinovanou dopravou, bolo super. akurat sme si zobrali jeden fakultativny vylet, ktory bol vyslovene otravny, to boli zbytocne vyhodene peniaze (paxos a antipaxos). Na korfu sme boli v messonghi, hned vedla je moraitika, po ostrove sme vela nechodili, lebo syn nechcel, ale bezne tam poziciavaju motorky, auta, a za jeden den sa da prejst cely ostrov.
bolo super.
pripajam nejake texty, co som mala stiahnute k dovolenke
0 0
ldi ldi

ldi je offline (nepripojený) ldi

Aké je prosím Vás počasie v septembri.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

ldi Pozri príspevok
Aké je prosím Vás počasie v septembri.
Idi, mam pocit, ze toto pomoze : http://www.korfu.sk/
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Bol niekto tohto roku uz na Korfu? Zaujimali by ma ceny v obchodoch a pod. Chystam sa tam v auguste. Stredisko agios georgios, apartman Helene, dik-))
0 0
hLenka hLenka

hLenka je offline (nepripojený) hLenka

ldi Pozri príspevok
Nazdar priatelia.
Bol by som vaľmi vďačný za radu , nakolko mám 50 rokov a plánujem s manželkou svoju prvú dovolenku k moru nechcel by som nič nechať na náhodu.Radi by sme sa vybrali do Grecka na ostrov Korfu a budem rád keď dostanem od Vás nejakú radu prípadne odporučanie.CHceli by sme ísť koncom augusta prípadne v septembri.
Majte sa .
Ja som sa vrátila asi pred mesiacom z Korfu -Agios Georgios, hotel Sandy Beach Resort- v minulosti Palm Beach.Teraz je to all inclusive a boli sme veľmi spokojný.Doporučujem pre rodinky s deťmi a pre ludí , ktorý si chú oddýchnuť.Pre mladých, ktorý sa chcú zabávať do rána neodporučam.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
ldi Pozri príspevok
Nazdar priatelia.
Bol by som vaľmi vďačný za radu , nakolko mám 50 rokov a plánujem s manželkou svoju prvú dovolenku k moru nechcel by som nič nechať na náhodu.Radi by sme sa vybrali do Grecka na ostrov Korfu a budem rád keď dostanem od Vás nejakú radu prípadne odporučanie.CHceli by sme ísť koncom augusta prípadne v septembri.
Majte sa .
Tak na prvú dovolenku v živote k moru a do Grécka by som si ja určite Korfu nevybral .V Grécku su oveľa krajšie miesta ako Korfu.
0 0
monok monok

monok je offline (nepripojený) monok

Nesuhlasim s Pivko, Korfu je mozno najzelensi grecky ostrov, nie je taky vyprahnuty ako napr. Kreta ci Rodos a je jednoznacne krasny. Treba si ale prenajat auto na par dni (ceny nie su horibilne) a prejst ho.
0 0
var24 var24

var24 je offline (nepripojený) var24

asitaký obyčajný človiečik
ja som na korfu bola tiež v septembri a bola som sklamana ubytovanim aj plažou ale su vraj aj krajšie,no tie som nevidela ale pačila sa mi cestalodou ,izba bola cely den v chladku a vlhka čo sa zobrazilo aj na zdravi a polku dovolenky som preležala v horúčkach
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
monok Pozri príspevok
Nesuhlasim s Pivko, Korfu je mozno najzelensi grecky ostrov, nie je taky vyprahnuty ako napr. Kreta ci Rodos a je jednoznacne krasny. Treba si ale prenajat auto na par dni (ceny nie su horibilne) a prejst ho.
Tak ja som býval v hoteli na Mesonghi beach a tam to je o ničom, mal som týždeň motorku tak som to obehal celé dookola aj 3x.na tej druhej strane /asi stredozemné more / sú aspoň vlny ,ale pláže o ničom.A celá strana od Kerkyri až po Mesonghi pozeráš na Albánsko ako by si bol pri nejakom jazere.A či je zelený to mi je .... , Ja chodím do Grécka k moru , keď chcem zeleň tak mi stačia aj Tatry , alebo Slovenský Raj.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pivko Pozri príspevok
Tak ja som býval v hoteli na Mesonghi beach a tam to je o ničom, mal som týždeň motorku tak som to obehal celé dookola aj 3x.na tej druhej strane /asi stredozemné more / sú aspoň vlny ,ale pláže o ničom.A celá strana od Kerkyri až po Mesonghi pozeráš na Albánsko ako by si bol pri nejakom jazere.A či je zelený to mi je .... , Ja chodím do Grécka k moru , keď chcem zeleň tak mi stačia aj Tatry , alebo Slovenský Raj.
No snad si pozeral na zapadnu stranu Grecka, nie? Ved Albansko je od hlavneho mesta smerom na saver, trocha viac geografie, ci len pozriet mapu-))
Ja na Korfu idem za dva tyzdne. Taketo prispevky ma neodradia, kym to nevidim ja osobne, ved kazdemu ine vyhovuje. Preco takto pisat, ze o nicom, niekomu sa mozno paci a ma ine naroky na dovolenku.
Naposledy upravil alaya1 : 20.07.08 at 21:49 Dôvod: preklep
0 0
milagros208 milagros208

milagros208 je offline (nepripojený) milagros208

Ja som bola na Korfu na 2 týždne asi pred 9 rokmi. Nám sa tam veľmi páčilo. Týždeň sme boli v Benitses, tam bola kamienková pláž, more čisté pokojné, hotel ok. Druhý týždeň sme boli v úplne inej oblasti, teraz si nespomeniem presne jej názov. Tam bol piesok, trošku viac komárov, ale čo sa nám veľmi páčilo, našli sme si miestečko v takej zátoke, kde sme boli s manželom úplne sami. Nejaký kilometer od nás ani človiečika. More čisté, pozvoľné klesanie a sme-tam aj vlnky.
Taktiež sme mali požičaný moped a prešli sme skoro celý ostrov. Veľa pekných zákutí.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alaya1 Pozri príspevok
No snad si pozeral na zapadnu stranu Grecka, nie? Ved Albansko je od hlavneho mesta smerom na saver, trocha viac geografie, ci len pozriet mapu-))
Ja na Korfu idem za dva tyzdne. Taketo prispevky ma neodradia, kym to nevidim ja osobne, ved kazdemu ine vyhovuje. Preco takto pisat, ze o nicom, niekomu sa mozno paci a ma ine naroky na dovolenku.
Mne je jedno či to je Grécko , alebo Albánsko /zemepisárka/ ja som len vyjadril svoj názor že sa tam vobec necítiš ako pri mori nakoľko máš stále výhľad na pevninu oproti a vlny sú tam ako na Šírave
Tak že more je tam o ničom
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Hm....mne by koli vseobecnej inteligencii to jedno nebolo. Nebudem uz reagovat, kazdy si urobi usudok sam.
P.S. k zemepisarke mam daleko, som speciaslny pedagog.
0 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

tak na Korfu som 2 týždne strávila aj ja a to pred 3 rokmi. bola som v Sidari. to odtiaľ bolo vidno v diaľke Albánsko. je tam fantastický vzduch, úžasné more, nádherné zátoky a na výber piesok, alebo kamienky. môžem povedať, že Sidari je miesto dovolenky Angličanov, na môj vkus hluční - zábava a diskotéky do rána...
0 0
SVK SVK

SVK je offline (nepripojený) SVK

Z mojho pohladu je Korfu uplne iny ostrov ako ostatne grecke. Zelensie, vychodna cast nudnejsia, ale miesta ako Sidari, Paleokastritsa, Sandy Beach stoja za to. Vecerna Kerkira - super atmosfera, uplne ina ako na inych ostrovoch. Podmienka je skuter alebo auto. Prelezat na jednom mieste cely pobyt je nuda. Korfu ale urcite odporucam!
0 0
Jana1303 Jana1303

Jana1303 je offline (nepripojený) Jana1303

Aj ja som bola s manželom a dcérou letecky na Korfu, na západom pobreží v oblasi Glyfada. Bývali sme v hoteli "Luis Grand Hotel", na pláži, izba bola s výhľadom na more - nádherný pohľad. Stravovanie - all inclusive. Boli sme tam 14 dní, navštívili sme i severnú časť ostrova - panenskú oblasť s výhľadom na Albánsko, taktiež sme boli v aqua-parku, na ostrovčeku cisárovnej Sisi - Myší ostrov. Doteraz mám v pamäti prechádzky historickou časťou administratívno-správneho centra ostrova mesta Kerkyra s množstvom uličiek, malých i veľkých obchodíkov rôzneho druhu tovaru a kaviarni (taverna). Z hotela nás každý deň vozil autobus zadarmo po celom ostrove, stačilo sa vopred nahlásiť u delegátky. Pláž bola piesková s miernym svahom do mora, príjemné vlny a úžasný pocit. Korfu skutočne odporúčam, keby som nebola po operácii tak tam idem opäť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať