Zavrieť

Porady

Korfu

ldi ldi

ldi je offline (nepripojený) ldi

Nazdar priatelia.
Bol by som vaľmi vďačný za radu , nakolko mám 50 rokov a plánujem s manželkou svoju prvú dovolenku k moru nechcel by som nič nechať na náhodu.Radi by sme sa vybrali do Grecka na ostrov Korfu a budem rád keď dostanem od Vás nejakú radu prípadne odporučanie.CHceli by sme ísť koncom augusta prípadne v septembri.
Majte sa .
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ja odlietam 2.8. na Korfu, Acharavi. Bol niekto na tomto ostrove tento rok? Zaujimali by ma ceny v obchodoch a pod.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

alaya1 Pozri príspevok
ja odlietam 2.8. na Korfu, Acharavi. Bol niekto na tomto ostrove tento rok? Zaujimali by ma ceny v obchodoch a pod.
alaya1, neletíme náhodou spoločne??? Ja mám odlet z Bratislavy 2.8. tiež na Korfu o 15.00 do strediska Agios Georgios, hotel Sandy Beach Resort
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nie ja letim z Kosic do Acharavi- sever ostrova.
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

Dievčence, užite si Korfu. Je to krásny ostrov. Ja som tam bola minulý rok 16 dní. Zoberte si auto - 3-4 dni stačí, a pozrite si tie vychytené a krásne miesta. Sidari je úžasné, to je od Acharavi kúsok, Paleokatstrica-nádhera, Palekas-krásny výhľad, Palác SISI-my sme si chvíľu počkali, kým sa tam objavila sprievodkyňa s česky-slovensky hovoriacou skupinov, a mali sme to celé aj s výkladom. Pri Agios Georgois je pláž s pieskovými dunami, kde sa vraj nakrúcal prvý james bond. Mala som pocit že som na na púšti. Super.
Pri Myšom ostrove ( pri Kerkyre) je taká betónová lávka, ponad ňu pristávajú lietadla, lebo je kúsok za ňou pristávacia plocha. Bol to úžasný zážitok. A hore nad tou lávkou je ( už neviem ako sa volá ta časť Kerkyry) kaviareň ,kde sa dajú lietadla pozorovať z vrchu ako pristávajú. Tiež je to super. Sedeli tam angláni s kávou a foťákmi....Kerkyru tu už niekto opísal. Na mňa až taký dojem neurobila, ale určite stojí za to si tam pozieť starú baštu a mesto ako také.
Prajem Vám krásnu dovolenku.
0 0
ecuch ecuch

ecuch je offline (nepripojený) ecuch

Tak ja teda neviem, z tohto hotela som sa vrátila včera, chvíľami som mala pocit, že som v nejakom utečeneckom tábore. po pár dňoch mi to už mierne pripomínalo väzenie. Ráno chceš- nechceš vstávaj, lebo všade okolo je hluk, rámus a plač detí rôzneho veku. Potom nájazdy do reštaurácie a nájazdy k lehátkam -rýchlo obsadiť!!! Kto má tvrdý spánok, tak tomu nebude vadiť ani nepríčetné hulákanie trebárs o pol štvrtej ráno. Inak - smola. No strava ujde a more je čisté a dobré aj na plávanie aj na šantenie malých detí. Okolo hotela nič, len špina a na ostrove tiež prakticky nič zaujímavé, ale pre skrátenie chvíle nie je zlé požičať si auto. Vlastne je to v podstate taká tá typická klasika v takých tých typických dovolenkových lokalitách, ak človek nie je náročný a netúži po tichu a má dobrú partiu so sebou, tak prežije.

Hotel Sandy Beach Reasort
Naposledy upravil ecuch : 14.08.08 at 11:37 Dôvod: pridať názov hotela
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

ecuch Pozri príspevok
Tak ja teda neviem, z tohto hotela som sa vrátila včera, chvíľami som mala pocit, že som v nejakom utečeneckom tábore. po pár dňoch mi to už mierne pripomínalo väzenie. Ráno chceš- nechceš vstávaj, lebo všade okolo je hluk, rámus a plač detí rôzneho veku. Potom nájazdy do reštaurácie a nájazdy k lehátkam -rýchlo obsadiť!!! Kto má tvrdý spánok, tak tomu nebude vadiť ani nepríčetné hulákanie trebárs o pol štvrtej ráno. Inak - smola. No strava ujde a more je čisté a dobré aj na plávanie aj na šantenie malých detí. Okolo hotela nič, len špina a na ostrove tiež prakticky nič zaujímavé, ale pre skrátenie chvíle nie je zlé požičať si auto. Vlastne je to v podstate taká tá typická klasika v takých tých typických dovolenkových lokalitách, ak človek nie je náročný a netúži po tichu a má dobrú partiu so sebou, tak prežije.

Hotel Sandy Beach Reasort
To je nevýhoda hotelov, no veľmi veľa ľudom to takto vyhovuje. Akurát potom nadávajú .
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

V noci som sa vratila z Korfu. Bola to moja zatial najlepsia dovolenka, tento ostrov odporucam kazdemu. Tolko zelene nevidiet hadam ani u nas pocas celeho roka.
Plaze aj kamienkove, aj piesocnate, uplne bez meduz a inych priserok v mori,my sme si zobrali auto v pozicovni a prejazdili sme skoro cely ostrov.Kazdy den sme sa kupali na inej plazi.
Byvali sme v Acharavi,Kamari, je to stredisko na severe, mali sme artmanove ubytovanie bez stravy, krasny areal s bazenom, barom, vela travnikov a vsetko upravene a denne cistene.
Ceny potravin ako u nas, nieco malo drahsie, nieco aj lacnejsie.
Hlavne mesto sa oplati vidiet, pristav, staru benatsku cast aj letiskovu pristavaciu drahu.
My nepreferujeme velke hotely, mame radi klud a pokoj, vystravovat sa da slusne a to ja na dovolenke zasadne nevaim.
Ked si prepocitam, co by som za stravu zaplatila v cestovke a to ani neviem, co budem jest, tak ma to takto vyjde iste lacnejsie.
Kto sa na Korfu este len chystate, zelam vam vela zazitkov, je to nadhera a skvela dovolenka.
0 0
martinka25 martinka25

martinka25 je offline (nepripojený) martinka25

Alaya ahoj. Aj my letíme sobotu na Korfu do apartmánov Kamari. Odkiaľ ste leteli. Máme odlet o polnoci, preto sa bojíme, aby sme skoro ráno nečekali pred apartmánmy. Naspäť letíme až o deviatej večer a zase sa bojíme, aby nás nevyhnali doobeda z apartmánu a neviem kde budeme potom čakať na odlet. Môžem mi napísať tvoj email?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Martinka, nic sa neboj. My sme leteli tiez o polnoci z KE. Nemali sme ziadne meskanie.
Isli sme cez CK Fenicia KE. Kamari je krasne ubytovanie, super bazen, krasny zeleny areal. Cakat vonku nebudete, v izbach boli kluce v dverach, hned ako sme prisli, sme sa ubytovali.
Pri odchode sme mali let tiez o 9.00hod.vystahovat sme sa mali do 12.00hodiny, v areale je bar pri bazene s ratanovym nabytkom, , obcerstvenim, mozes ist este k moru, pripadne sa kupat v bazene.
Veci sme mali v tom bare, je tam biliard, tak muzi si tiez zahrali.
Myslim, ze budes dovolenkou velmi nadsena, urcite si pozicajte auto, my sme si pozicali na 6 dni, prejazdili sme pol ostrova, krasa, nadreha. Vzdy sme sa kupali v inom letovisku.
Ak chces vediet hocico, napis na alaya1@azet.sk
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Martinka, napisala som 2 emaily, dufam, ze dosli, lebo mne odpoved na ne nie.
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

Budúci týždeň odchádzam na Korfu na dovolenku Stredisko Arillas-na severo-západe ostrova, bol tam niekto?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať