Zavrieť

Porady

kúpa solária

jeden človek ponúka na predaj solárne centrum zo zariadením za 12000 stým že by som musel platiť nájom firme ktorej táto budova patrí on hovorí že ho to stálo aj s klimatizáciou asi 35000 eur tvrdí že za rok sa my to vráti opýtal som sa prečo končí keď je to také výnosné ta že on ide za biznisom do Bratislavy ma stavebnú firmu tak sa vás chcem opýtať čo hovoríte na to ako môžem zistiť či hovorí pravdu a či náhodou nepredáva preto že nevyrobí natom.
Naposledy upravil martin-nik : 06.07.13 at 06:19
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivo77 je offline (nepripojený) ivo77

    ivo77
    Ja riesim podobny problem ale Cena sa my zda velmi nizka,ja zvazujem kupu 1 solarka za cca 15tisic a to nie je spica.nechapem ake Solarka ti ponuka skus napisat. Podla mna ak tam budes mat stare ponorky tak ti tam nik nepojde.tento druh klientely je narocny.podla mna nechce investovat do vymeny a chce sa toho zbavit,samozreme vyuzije tvoju neskusenost v obore.
    martin-nik len ja neviem ako sa dá zistiť aký mal on celkoví zisk či mu to vinášalo alebo či náhodou nešiel do mínusu
    lujza.j čítaš čo ti píše ivo77?
    martin-nik sabinov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.