Zavrieť

Porady

obedy

To znamená,že fakt dávam 55% zo 4 eur, aj keď hodnota obeda ja nižšia? Som z toho nejaký pomýlený. Neoklamem tým DÚ?

Aby som zostal v danej téme, poprosím o radu. Prvý raz mi teraz prišla faktúra za obedy, doteraz som platil v hotovosti. Na tej faktúre sú samozrejme všetky obedy aj moje aj zamestnancove. Musím ju zaradiť do došlých faktúr celú pretože ju budem uhrádzať cez účet, takže DPH mi odpočíta celú na tento mesiac. Ale ako to potom rozdelím podľa zákona na tých 55% a 45%, program ma už potom nepustí, akonáhle som ju zaevidoval celú. Vie mi niekto poradiť? Neviem či som sa vyjadril celkom jasne.
Naposledy upravil kačura : 14.07.13 at 08:06
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    kačura Dobre, znova som o niečo informovanejší. Moc všetkým ďakujem za pomoc. Bez tejto porady by som bol stratený.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    áno, je to možné.....
    pri 3 € stravnom šeku je možné dávať 2.20 do nákladov a napr. 0.80 € ako príspevok zo SF (ak tvorba SF dovolíˇ)......t.j. stravu by mal ZC zadarmo.......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.