Zavrieť

Porady

Archivácia vzdelávacích poukazov

Ahojte - neviete mi poradiť, koľko treba archivovať vzdelávacie poukazy? Kde by som to našla. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Samozrejme, že tie poukazy patria do mzdovej agendy zamestnanca, tak tak, ako mzdové veci, pozri Zákon o účtovníctve.

    Irona je offline (nepripojený) Irona

    Irona
    V našom registratúrnom pláne, ktorý je prílohou registratúrneho poriadku (musí mať každá škola vypracovaný a schválený príslušnou pobočkou štátneho archívu!!!) je lehota uloženia, teda archivácie pri vzdelávacích poukazoch 5 rokov. Ale to sa týka vzdelávacích poukazov ako takých, nie dohôd na krúžky uzavretých so zamestnancami. Samozrejme dohody o pracovnej činnosti, na základe ktorých sa krúžky vedú, by mali byť založené v osobných spisoch jednotlivých zamestnancov. Osobné spisy zamestnancov sa už ukladajú/archivujú na 70 rokov a to od narodenia.

    GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

    GabiZ
    Doplním Tweety, archiváciu vzdelávacích poukazov asi nenájdete konkrétne nikde, treba sa držať zákonov, ktoré platia vo vzťahu k čerpaniu finančných prostriedkov na ne, t.j. mzdové veci ako je uvedené, prípadne iné.
    Naposledy upravil GabiZ : 12.07.13 at 11:25
    AntekaK Ďakujem Vám všetkým za odpovede. Išlo mi o konkrétne tlačivá vzdelávacích poukazov, ktoré nám žiaci odovzdali na krúžky, ktoré sa realizujú v našej škole.

    Archivácia vzdelávacích poukazov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.