Zavrieť

Porady

Vycistenie prenosu farby z tkaniny na kozenu sedacku

Mam kozenu sedacku na ktoru sa preniesla farba s tkaniny a potrebujem ju vycistit. Do predajne EuroSofa v BA som isiel kupit jediny pripravok o ktorom viem na 100% ze to dokaze vycistit vola sa: Leather Stain Remover od firmy furnitureclinic http://www.furnitureclinic.co.uk/Lea...in_Remover.php , ale tento prostriedok nemali, na sklade mali len Leather Ink Remover http://www.furnitureclinic.co.uk/Lea...nk_Remover.php , ktory som kupil len preto lebo obsahuje tie iste cistiace zlozky ako Leather Stain Remover ale s tym problemom ze Leather Ink Remover ma iba 10 ml !!!! a stoji 30 eur (sice to perfektne islo dole ale s len 10 ml som vela nevycistil ) a Leather Stain Remover ktory som chcel ma skoro pol litra a stoji menej!!! Bol som uz osobne aj v dalsich obchodoch s koz. sed. ale nikde nic nemali. A pozrel som cely internet kde len pisu ze ako sa to cisti a ze sa to da vycistit a podobne (ako keby som to nevedel) ale nikoho nenapadne napisat kde sa to da kupit. Takze sa chcem opytat ci niekto nevie kde mozem v BA kupit tento Leather Stain Remover alebo kde predavaju prostriedok inej znacky na odstranenie prenosu farby. Za odpoved budem velmi vdacny dakujem vopred.

.

..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Vycistenie prenosu farby z tkaniny na kozenu sedacku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.