Zavrieť

Porady

Zriadenie Drogerie(farby-laky)

Dobry den ,chcem sa informovat ze co vsetko potrebujem na zriadenie predajne kde budem predavat drogeriu ,Zivnost mam na malo a velko obchod v ramci volnej zivnosti ,bude to predajna na dedine. UZ som sa docital ze potrebujem ist ma obecny (mestsky )urad potom na hygienu a este nejake tlacivo ohladne bezpecnosti .a chcem vas aj poprosti ze ci by ste mi sem mohli poskytnut aj tlaciva(vzory)lebo tie co su tu mi nejako nechcu ist .vopred vsetkym dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Na obecný úrad si napíšeš žiadosť chválenie prevádzky predajne a o otváracie hodiny. Na hygienu si tiež napíšeš žiadosť o zriadenie prevádzky, priložíš kolok za 500,- Sk, fotokópiu ŽL, nájomnú zmluvu príp. LV a prevádzkový poriadok. Ak budeš zamestnávať niekoho tak si musíš zamestnanca prihlásiť do SP, ZP a na DÚ sa prihlásiš za platiteľa dane zo závislej činnosti. Následne sa spojíš s pracovnou zdravotnou službou podľa lokality kde bývaš.
    Aké tlačivá potrebuješ?

    igor10 je offline (nepripojený) igor10

    igor10
    potrebujem vzory ,ci to klasicka ziadost ? ze ziadam o to a to ???

    PS:mysimis dakujem krasne za odpoved

    Zriadenie Drogerie(farby-laky)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.