Zavrieť

Porady

Nakup materialu a tovaru pred zacatim zivnosti

Dobry den,
viem,ze tu taketo temy uz su a viem,ze si vydavky pred zalozenim zivnosti mozem zauctovat ale... Nerozumiem z predchadzajucich otazok ako na to. Mam tu veci,ktore patria medzi zasoby ale aj medzi sluzby. Mozem to zauctovat ku dnu vzniku zivnosti vsetko do jedneho riadku alebo to mam v penaznom denniku rozpisat na uplne vsetky polozky zvlast? A este otazocka,ked k tomu vypisem Vydavkovy pokladnicny doklad,mam tam dat tiez datum zalozenia zivnosti?? Dakujem velmi pekne ak sa najde niekto kto mi to rozumne vysvetli.
K.
Zita5 Konkretizujte čo sú zásoby a čo služby,kedy boli zakúpené a dátum začatia živnosti .
Zoe_Mitt Nakupila som material,ktory je potrebny k jednej z mojich zivnosti,na vyrobu drevenych dekoracii (drevo,vlna,atd...) ale nakupila som aj fotoaparat,tlaciaren a pod s tym,ze niektore z tychto veci boli nakupene cez internet a vo fakturach mam polozky ako doprava a postovne,co su sluzby.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Nakup materialu a tovaru pred zacatim zivnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.