Zavrieť

Porady

Biely hlien v stolici, nadúvanie a zápcha

Ahojte. Som mierne vystrašený z mojej stolice - už asi dva týždne nachádzam v nej biely hlien . Keď idem na WC, som len nadutý a nič zo seba neviem dostať alebo len veľmi minimálne množstvo (obalené tým spomínaným hlienom). Nemám žiadne bolesti, ani som nijako nemenil jedálny lístok. Predtým som mal stolicu normálne, teraz je to minimálne... Čo mám robiť?? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Takýto stav som mala po antibiotikách (Dalacin).Lekár mi doporučil probiotiká,že stačí z lidla cmar cca 2 hod. po alebo pred požitím liekov.Antibiotiká usmrtili všetku potrebnú flóru v črevách.Laicky vysvetlené,ale v každom prípade treba ísť k lekárovi.Gastroenterológ by ťa mal vyšetriť.Držím palce.Neodkladaj to.
    Čítaj aj toto,ale uvažuj,niektoré rady (užívanie vlákniny) sú pre teba nevhodné:
    http://www.porada.sk/t209897-p2-hlie...nie-na-wc.html
    Naposledy upravil Peggynka : 19.07.13 at 06:27

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    ja som mala niečo podobné, asi mesiac som mala z toho stresy, nakoniec som sa donútila navštíviť lekára, ktorý to diagnostikoval ako zápal čreva.. ako nález som mala uvedené: obraz ulceróznej proktitídy.. naordinoval mi čípky, ktoré som nemohla dlho nikde zohnať a probiotiká.. najlepšie je obrátiť sa na chirurga, prečo sa zbytočne trápiť a nervovať..

    Biely hlien v stolici, nadúvanie a zápcha

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.