Zavrieť

Porady

Pomôžte mi schudnuť .. cez prázdniny .. ako schudnem ??

Ahoj , mám 14 rokov meriam okolo 169 cm a vážim cca 64 kg ... musím schudť cez prázdniny .. vyskušala som už viacero receptov na chudnutie no nič mi nepomohlo .. po nieakom čase som sa vraciala k straemu jedalnému lístku .. sladkosti snažím sa ich obmedziť .. alé nedari sa mi stále ma ovladne strašná chuť ... neviem si pomôcť .. Pomžte mi nejaký recept ktorý by i pomohol .. pri ktorok by som nema chuť sa prejedáť ... taký ktorývám už pomohol pri chudnutí .. prosím pomožte mi som strášne zúfala ..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    načo znova zadávaš tú istú otázku??? zrazu si omladla o rok? to je aký zázrak? dobre sa bavíš?
    marušqa Nie nebavim sa na tom .. určite nie čo by som z toho mala ..asi som sa pomylila ešte len dnes som sa tu zaregristrovala ..a niečom som omylom staličila .. tak som musela od znovu písať . alé nevedela osm že ten tu otázku som už zverejnila .. a ten vek o mesiac budem mať 15 neni to jedno ?...

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Pozri si www.lahkechudnutie.sk alebo si kúp knihu Antónie Mačingovej - Najedzte sa do štíhlosti. Zbaví ťa návyku na sladké , môžeš jesť dosýta a zároveň chudneš. Alebo ak si na Fb nájdi si tam Harmonické stravovanie podľa Antónie Mačingovej. Ale musíš to chcieť v prvom rade sama...a nie na mesiac, dva..ale upraviť si stravovanie podľa nej už na celý život.
    marušqa Ďakujem idem si to pozrieť ... práve to že vydržím aj pol roka jesť zdravo niečo ma nahneva alebo sa niečo stane a už sa neviem ovladať .. je to ťažke alé musím to dať !.. ešte raz dakujem
    DanielaSL No práve, že mne sa páči u nej to...že ak už nechceš viac chudnúť, tak máš povolené stravovanie v pomere 5/2..5 dní jej zdravé stravovanie ..čo je vlastne delená strava..a dva dni môžeš jesť čo chceš , koľko chceš. No a na tie sladkosti mne sa osvedčili vlašské orechy alebo mandle, poliať lyžicou medu a jesť. Robím si to do malej kávovej šálky , tak možno do dvoch tretín.

    Pomôžte mi schudnuť .. cez prázdniny .. ako schudnem ??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.