Zavrieť

Porady

Vyhrazanie.

chcem sa opytat.ak sa niekto vyhraza niejakou bitkou alebo smrtou.co za to dostane ked nic este nespravil.najrpv bitkou co za to moze dostat a dalej ked smrtou co za to moze dostat.obe veci sa nestali a ustavaju co dalej?
3 komentárov     zbaliť
buchač Čo ďaľej ???????
Ja by som sa opýtal ,čo prv ....
Odpoveď by znela :

Najprv napíš príspevok poriadne ...s bodkami a čiarkami ....
INAK je to spleť nesúvislých slov , pomaly v jednej vete ....
Peter Šváb nemam cas sa hrat s klavesnicou .ale sa budem snazit aby sa ti to pacilo a aby to blo co najkrajsie pre tpvje ocicka.viem ze to je moja vyzitka,ale chodim sa poradit a nie balit zeny ,ale chcem riesit problemi svoje problemi.dakujem.
buchač TY DILINO !!!!!

Ja som nie zo srandy žiadal opravu ...
Tvoj príspevok proste nedáva význam ....

Keď nemáš čas hrať sa s klávesnicou , tak šáhni do spodného prádla a hraj sa tam .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

    GabiZ
    Všetko záleží od závažnosti prípadu. Nie je jednoduché niekoho obviniť z vyhrážania, ale na druhej strane skúma sa hlavne, pri vyhrážaní ujmou na zdraví, či ide o vyhrážanie spôsobilé vzbudiť u iného dôvodnú obavu, je potrebné posúdiť so zreteľom na všetky konkrétne okolnosti prípadu; treba brať do úvahy povahu vyhrážky, porovnať fyzické a povahové vlastnosti páchateľa s fyzickými a povahovými vlastnosťami poškodeného. Nevyžaduje sa, aby ten, komu bolo vyhrážané, bol pri vyhrážaní prítomný; stačí, ak je vyhrážka adresovaná poškodenému takým spôsobom, že páchateľ si je vedomý toho, že poškodený sa o nej dozvie. Vyhrážanie inou ťažkou ujmou musí byť svojou povahou a závažnosťou na úrovni vyhrážok usmrtením alebo ťažkou ujmou na zdraví. Vyhrážanie inou ťažkou ujmou môže byť napr. vyhrážanie spôsobením škody na majetku, vyhrážanie usmrtením osoby blízkej a pod. Tiež sa posudzuje osoba blízka, prípadne zverená do starostlivosti. Proste problém ste veľmi stručne napísali a podľa toho sa nedá povedať, či by sa o trestný čin jednalo alebo nie. Zákon je teória, ale prax je predsa len o niečom inom a môže sa jednať o závažný trestný čin, ktorý môže skončiť aj odňatím slobody, alebo môže ísť len o priestupok alebo to nemusí byť kvalifikované vôbec ako TČ alebo priestupok. Na to, aby sa vám dala dať aspoň približná odpoveď je treba vedieť oveľa viac a aj tak to nemusí byť kvalifikované ako sa tu napíše. Všetko vždy záleží od vyšetrovateľa, okolnosti prípadu a mnoho iných vecí, ktoré môžu prípad úplne inak otočiť.
    buchač Používanie rozumu niekedy bolí ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.