Zavrieť

Porady

Dohoda o vykonani prace sucastne so SPP resp TPP

Do 17.7. som bol zamestnany na skrateny pracovny pomer, od 18teho jula som na trvaly p. pomer. Za mesiac jul musim este vykazat 125hodin ktore som odrobil v inej firme na dohodu. Chcem sa poradit ako odporucate vykazat tych 125hodin do pracovneho vykazu? do 17.7. som na skrateny pomer neodrobil 2 pracovne dni, mozem pracu na dohodu vykazat v tychto dnoch, pripadne cez vikendy?
diky za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Tých 125 hodín odporúčam vykázať v tých dňoch a v tom počte hodín, ako boli skutočne odpracované a v pracovnom výkaze firmy, pre ktorú si vtedy pracoval na dohodu.
    V každej firme, v ktorej si pracoval, píšeš do praovného výkazu len tie hodiny, ktoré si odpracoval pre túto firmu.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MichalLM ja to vykazujem len dodatocne lebo pracu som uz vykonal, ide mi o to ci sa moze kryt pracovna doba a ci pri praci na skrateny pracovny pomer si mozem dat pracu v dni ked som nepracoval aby nenastal nejaky problem na uradoch ze budem musiet doplatit nejake socialne alebo nieco .....
    Llívia Pracovná doba sa môže kryť - na prac. zmluvu si mohol robiť napr. ráno, na dohodu pooobede. Pochybujem, že niekto niekedy bude porovnávať tvoju dochádzku v dvoch rôznych firmách.
    MichalLM dakujem
      zbaliť

    Dohoda o vykonani prace sucastne so SPP resp TPP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.