Zavrieť

Porady

výpomoc v rodine

Chcela by som sa opýtať, moja mama má otvorenú živnosť, ja som nezamestnaná na úrade práce, mám 25 rokov a zvyknem jej vypomáhať s účtovníctvom, skladom čas od času aj s predajom, bez toho aby mi čokoľvek vyplácala len proste jej z nudy pomáham a hlavne v účtovníctve si zbieram vedomosti a prax, moja otázka znie či musíme uzavierať nejakú dohodu alebo pracovnoprávny vzťah alebo či môžem ako jej dcéra v tom pomáhať.
Ďakujem za odpovede
ivka70 Okrem toho vypomahania si studentka, zamestnana ci aky je tvoj status?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ako uchádzač o zamestnanie nie si dôchodkovo poistená, nemôžeš mamke vypomáhať (aj bez nároku na odmenu) bez pracovnej zmluvy alebo dohody. Kontrolori Inšpektorátu práce to posúdia pri kontrole ako nelegálnu prácu.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj Inak to dáva logiku.
    Ak by mala živnostenský list a neplatila si odvody do SP(lebo nedosiahla príjem na platenie odvodov), tak by to legálne bolo.
    veronikasad Bez fakturácie (píše že nedostáva odmenu), by to v poriadku nebolo ani na živnosť. A živnostník na UP evidovaný byť nemôže
    marjankaj No jasné, to by nemohla byť evideovaná na UP. Ale fakturovanie nie je povinnosť.,
    A mohla by tam pracovať na dohodu. Napríklad 6 hodín do mesiaca. Poprípade aj 0 hodín. Veď by sa to vykázalo na konci mesiaca(teda po prípadnej kontrole!!)
    veronikasad Súhlasím, len ako dohodárka by musela byť prihlásená v SP a ZP a v prípade živnosti - aspoň zmluva s matkou. A samozrejme evidencia dochádzky, tú dodatočne v prípade kontroly robiť nemôže (ak ju "načapu" na prevádzke)
    marjankaj Jasné, že by musela byť prihlásená na SP a ZP.
    A čo sa týka dochádzky, tak snáď netreba cvikačky?
    veronikasad Nie, netreba cvikačky, ale nejaký dochádzkový list na prevádzke by bol (pre prípad kontroly) vhodný
    marjankaj Presne tak. Taký nám dávajú do účtovníctva. A je tam napísaný iba počet hodín. Teda sa to tam píše až po skončení pracovnej doby. Pracovníčka môže aj skôr odísť. K lekárovi a pod. Neviem ako by to mala inšpekcia možnosť kontrolovať.
    veronikasad Janko, taký kontrolorom nestačí. Mal by tam byť čas príchodu, aj čas odchodu
    marjankaj No môžeš mať pravdu. Ale aký predpis ukladá presný vzor?
    http://www.poradca.sk/SubPages/Otvor....aspx?id=99453
    Tu je iba odporúčanie. Pre jedného zamestnanca-dohodára predsa nebude zavádzať nejakú knihu, naviac iba občasného.
    Inak do témy ma nič nie je. Ale keď zadávateľke je to jedno, tak sa pýtam za ňu.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.