Zavrieť

Porady

Máte skúsenosti s optikou opti24 ?

Potrebujem nové okuliare. Samozrejme rozmýšľam nad rôznymi možnosťami. 1 Vymeniť iba sklá do veľmi starého rámu. 2 Kúpiť si hypermarketové okuliare ( túto možnosť zvažujem asi najmenej ) 3. Nový rám v optike v meste. 4. Nový rám v optike cez internet - internetová stránka www.opti 24.sk Keďže asi nad touto poslednou možnosťou rozmýšľam najviac, zaujíma ma, či má niekto skúsenosti. Ide mi najmä o to Aký môžem očakávať rám ? Jednorázovku ( ako z hypermarketu ) ? Alebo taký ako v optike, že po niekoľkých rokoch budem môcť vymeniť sklá ? Zaujímalo by ma vlastne čokoľvek o tejto optike.
Naposledy upravil rastlinka : 02.08.13 at 10:28 Dôvod: doplnenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mm43x je offline (nepripojený) mm43x

    mm43x
    Dobry den prajem, zrovna dnes som si objednal okuliare z www.opti24.sk. Teda odpoved nato ci je ich produkt kvalitny budem vediet zhruba za 2 tyzdne.

    Pomoct by Vam ale mohlo hodnotenie opti24 ktore najdete tu: opti24 recenzie. Ak Vas ale nepresvedcia tieto hodnotenia a stale vahate, mozte tovar do 30 dni vratit ako uvadzaju na svojich strankach tu: opti24 zaruka.

    Dufam ze Vam moja odpoved pomohla.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka iste,komenty 1príspevkových nickov,evidentne zaregistrovaných kvôli reklame,tu berie každý vážne.....určite 4 mesiace čaká práve na teba
    tictac7 tak, tak a ešte na otázku starú 3 a pol mesiaca.
    lujza.j A este ta nahoda....zrovna dnes si objednal
    taiko vsak pockajte, mozno sem mm43x fukne aj linku a kopiu objednavky. Netreba ho hned zatracovat.
      zbaliť

    Máte skúsenosti s optikou opti24 ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.