Zavrieť

Porady

Lacna ocna optika v Ziline

Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím vás poradiť. Moja starká potrebuje nové okuliare na čítanie a nemôže čakať 2-3 mesiace kým ju vybavia v normálnej nemocnici...

Bojím sa, že ak to bude príliš lacné bude to nekvalitné, neviem...

Môžte mi poradiť kde by som mohol so Starkou ísť a urobia jej vyšetrenie plus urobia aj nové okuliare?
Bol som s nou v jednej nemenovanej optike ale vyšetrenie nerobia a povedala mi, že u nich to stojí 40 eur jedno sklíčko plus ešte rám okolo 10-20 eur.

Poradí niekto? Cez Google som našiel v okolí Makovického a Horného Valu 3 či 4 ale nič bližšie.
Moja starká býva na Hlinách. Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Bohuzial dobru a lacnu optiku ti poradit neviem.
    Ale neodporucam optiku v OC Duben. Namerali mi o celu dioptriu ine hodnoty ako ocna lekarka a okuliare su teraz tazko pouzitelne.

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Zo Žilina to nie je ďaleko do Martina. Keď sa doveziete so starkou diaľkovým autobusom, tak cez cestu a ešte pár desiatok metrov (skutočne blízko aj pre staršiu až veľmi starú osôbku aj v tomto počasí) je Modrá optika. Majitelia sú manželia, pán je optik - skutočný, vyštudovaný optik. Vyšetria zrak a samozrejme, keď si tam dá starká zhotoviť aj okuliare, tak je to bezplatne, iba vyšetrenie bez objednávky okuliarov je tuším 10 €. Rámy si tam istotne vyberie, manželia aj spolu s dcérou majú veľmi dobrý prístup k zákazníkom. Naozaj doporučujem vycestovať. Budete spolu so starkou istotne spokojní. Najnovšie optické vyšetrovacie prístroje sú samozrejmosťou. Pridávam aj tel.: 0914254922, 0911617107; Modrá optika, Janka Kráľa 13,03601 Martin. Ak sa rozhodneš zájsť so starkou do MT a budeš dačo potrebovať, kľudne napíš. Zabudla som asi jasne napísať, že je to cez cestu od autobusovej zastávky na ktorej stoja diaľkové autobusy z a do Žiliny. Z tej zastávky je to 5 minút.

    Lacna ocna optika v Ziline

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.