Zavrieť

Porady

Vizážista v Žiline

Milé dievčatá

Konečne som sa odhodlala, že pôjdem navštíviť nejakého vizážistu (kto mi poradí s líčením a pod.). Tiene a špirála sú síce fajn, ale niektoré ženy maju tak krásne namalované oči....... a očividne to zvládnu doma.

Chcem Vás poprosiť o radu, ku komu by som mohla zájsť v Žiline. Zasa nie "5-hviezdičkový", aby som tam nepadla potom na zem.

dakujem vám za spoluprácu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dan1 je offline (nepripojený) Dan1

    Dan1
    Betyna8 bolo by možné aj mne zaslať tento kontakt na vizážistu, resp. to tu uverejniť pre všetkých ? Ďakujem

    betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

    betyna8
    Dan1 Pozri príspevok
    Betyna8 bolo by možné aj mne zaslať tento kontakt na vizážistu, resp. to tu uverejniť pre všetkých ? Ďakujem
    Kamarátka - kozmetička mi odporúčala vizážistku v Dome odborov,vraj je fakt dobrá.Neviem na ňu bližši kontakt, ale vchod je z boku budovy.
    Ajačikovi som napisala ešte jednu ponuku, ale teda posúvam ju ďalej. Kámoška ma zapísala na ličenie do jednej fa, teraz musim čakať,kým ma tam pozvú. Za 200 sk Ťa nalíčia a urobia poradenstvo. Jasnačka, prezentujú svoju značku,ale nerobia nátlak aby si si niečo kúpila.
    Potom budem môcť nahlásiť tiež niekoľko kontaktov,koho môžu pozvať, dievčatá, ak máte záujem, ešte mám 2 volné čisla.............

    AdaS je offline (nepripojený) AdaS

    AdaS
    Ahoj ajacik, poznám jednu výbornú a určite nie 5-hviezdičkovú vizážistku. Na naše pomery nie je drahá a hlavne vie poradiť ohľadne líčenia. Dokonca ti urobí pekné fotky pred a po. Je to moja kamarátka, väčšinu z tých fotiek som videla a niekedy bola zmena fakt úžasná. Dokonca ma maľovala aj na vlastnú svadbu a to som dosť náročná :-)
    Kontakt na ňu je: kosmonik@pobox.sk alebo telefón: 0904 575 514.

    Vizážista v Žiline

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.