Zavrieť

Porady

Daňové priznanie FO typ.B

Ahojte

potrebujem poradit. Zamestnanec mi priniesol potvrdenia o mzde z predoslych zamestnani a priniesol mi aj mandátnu zmluvu kde dostal
odmenu 60000sk. Islo o odmenu za právne úkony. Kam mu to mam
napísat v danovom priznani do ktoreho riadku?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    Ak to nemáva ako pravidelné príjmy, tak by som to zaradila do § 8 r.1 - z príležitostných činností...

    Kiara29 je offline (nepripojený) Kiara29

    Kiara29
    Islo o právne úkony potrebné k vyhladaniu vhodnej lokality na uskutočnenie investicneho zámeru ktoré musí vykonat najneskor k 31.10.2005, zmluva bola uzavreta 16.9.2005

    Kiara29 je offline (nepripojený) Kiara29

    Kiara29
    Kedze mi uz nepises tak asi to bude ten § 8 ale v tej mandatnej zmluve ma napisane ze dostane 20000sk na vydavky ako napr. PHM ale podla mna on nema ziadne bloky. Mam tam aj tak dat tych 20000 ako vydavok alebo dam 25%?
    Dakujem

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Kiara29
    Kedze mi uz nepises tak asi to bude ten § 8 ale v tej mandatnej zmluve ma napisane ze dostane 20000sk na vydavky ako napr. PHM ale podla mna on nema ziadne bloky. Mam tam aj tak dat tych 20000 ako vydavok alebo dam 25%?
    Dakujem

    Ak by si dala preukázateľné výdavky , tak musíš mať k tomu aj preukázateľné bloky z nákupov .

    Daňové priznanie FO typ.B

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.