Zavrieť

Porady

Mušky v zemine.

Zdravím vás poraďáci! Mám taký otravný problém. Už je to nejaký čas čo sa mi v izbe v kvetináčoch objavili malé, čierne, otravné mušky. Hľadal som aj po nete niečo a skúsil som cigaretový popol či "sós" z kávy bez cukru, no nič nefunguje, stále tam tie mrchy sú. Vie mi prosím vás niekto poradiť ako s nimi zatočím? Ďakujeeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    charvatka je offline (nepripojený) charvatka

    charvatka
    Poznám tento problém, sú to tzv. Smutnice, žiaľ nič iné nezaberie ako chémia, MOSPILAN - dostať aj malé balenie - prášok romiešať vo vode - veľmi účinné....
    Dusko22 Dakujem pekne za rady ten prasok urcite vyskusam

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Hod si svoj nazov temy hore do vyhladavaca /to je to okienko vedla lupy/, najdes zopar tipov v starsich temach

    81janka je offline (nepripojený) 81janka

    večný študent 81janka
    V ktoromsi Záhradkári (tohtoročnom, no nespomeniem si, v ktorom) spomínali aj tipy, ako sa ich zbaviť. Jedným z nich bolo, že do kvetináča treba zapichnúť zápalky sírovou časťou do pôdy. Skúsila som to 2krát po sebe a smútivky zmizli. Podarilo sa, tak vyskúšaj...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.