Zavrieť

Porady

Problém myslím že s vírusom

Zdravím... mám problém s Ntb presnejšie s internetom. Nejdú mi žiadne iné stránky okrem facebooku píše mi ako keby som nebol pripojený wifi. ale hry po internete mi idú. myslel som že to bde niečo s prehliadačom kedže na druhom ntb ide všetko. Ale nepomohlo stále ten istý problém. Ak máte s tým dáke skúsenosti tak mi poradte ako by som to mohol odrsrániť
Naposledy upravil Belgael : 06.08.13 at 09:43
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nech skúsi v prehliadači naťukať do adresného riadku 8.8.8.8 - mala by naskočiť úvodná stránka Google. Ak nenaskočí - tak zostáva len preveriť NB na svinstvo - istotne má tam malware a vírus.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Belgael no :/ skúsil som to a nejde to takže je to vírus isto. dá sa toho dáko zbaviť alebo len do opravovne s tým ?
    misoft Ak máš možnosť - stiahni si Malwarebytes (hoci aj na tom druhom, šupni na USB), nainštaluj na prvom a prečisti (daj dôkladnú kontrolu) - čo nájde, vyhoď. http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/ - stačí zatiaľ aj FREE. Ak máš antivírusový program, spustiť tiež tento program na sken a vyčistenie.
    Tiež je dobrý AntiSpyware - na odstraňovanie trojanov - http://www.spy-emergency.com/interna...-anti-spyware/
    Odporúčanie - čistenie vykonať v Núdzovom režime (Safe Mode) - je to o niečo rýchlejšie.
    Belgael vieš čo skúsil som ten malwarebytes našiel mi 2 súbory vymazal som to a nič stle to nejde
      zbaliť

    Problém myslím že s vírusom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.