Zavrieť

Porady

vytvorenie priecinka win 7

po instalacii win 7 mi nejde vytvorit novy priecinok.je tam len moznost vytvorit odkaz.instalacia prebehla uplne bey problemov mam original win 7 home premium vopred dakujem za odpoved
Naposledy upravil psps : 08.08.13 at 17:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Kde konkrétne "nejde" vytvoriť priečinok? Lebo stačí na ploche (hocikde) kliknúť PTM , vyskočí menu a je tam Nový a ten ponúka okrem Odkazu i Priečinok.
    Pokiaľ to však chceš v adresári Windows - tam to nevytvoríš - je to predsa systémový adresár s OS a ten sa chráni!
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    psps na pracovnej ploche kliknem pravym tlacidlom mysi a v ponuke vytvorit novy tak mi da moznost iba vytvorit odkaz ale nie priecinok
    misoft Daj možnosť Opraviť Windows - pretože potom je niekde chyba.
    psps dal som aj opravu windows ale ani tak nejde .opravu som vykonal z cd.
      zbaliť
    Hm, skús ísť do C/Documents and Settings/user*/Desktop a tu vytvoriť priečinok. Ak to pôjde tam, bude problém s tou grafickou nadstavbou vo Win7 - Aero, či ako sa to volá - potom už budeš vedieť, čo googliť. To je jediné, čo mi napadlo, ešte som sa s podobným problémom nestretol.

    *user = tvoje meno užívateľa cez ktoré sa prihlasuješ

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Ja na systémovom disku zásadne nedržím žiadne dokumenty (údaje). Tobôž na ploche. Pri probléme s OS s veľkou pravdepodobnosťou o všetko prídeš.

    vytvorenie priecinka win 7

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.