Zavrieť

Porady

nejde monitor

Dobrý deň chcel by som sa s pýtať prečo mi vypína monitor keď niečo robím buď hram alebo niečo pozeram na FB. stale mi vypise no signal detected. nevie mi niekdo poradit ??
bodliak Hry a FB. Už ani ten monitor sa na to nemôže pozerať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    este kolko zalozis tej istej temy?

    To vyzera na grafiku, ze ma problem...aku mas zostavu PC? Nove asi nebude, co?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Martin28sk "este kolko zalozis tej istej temy?" aj mne to blblo, a chcelo to odomna par krat refresh, takze nemyslim si ze to zamerne spravil
    misoft Toto je urobené zámerne - to zdvojovanie témy - pozri si časy - tu je to 19:33 a je to otázka, kým tá druha bola založená o 19:00 ako debata.
    mapicek oo tak prepáč sonm tu prvý krat tak nebudem otravovat ... :/ tak dik za pomoc
      zbaliť

    Martin28sk je offline (nepripojený) Martin28sk

    Martin28sk
    vybrať grafiku, ak maš aj integrov. tak skus chvilu ist na tu, potom nahodit.
    precistit PC.
    vyhodit drivery grafiky.
    PS blbne to aj v BIOSE??
    mapicek Tak povedali mi ze biose to mozem mat poprenastavovane ale stale nechapem pre co to robi
    mapicek To staci vymenit monitor za druhy a skus
    it nie ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.