Zavrieť

Porady

Vrátenie odvodov

Dobrý deň. Ako študent VŠ mám nárok 155€ bezodvodovú položku z brígády. Ale po vyplatení výplaty som zistil že mi ju neuplatnili. Je možné si spetne požiadať o jej vrátenie a ak hej tak aký je postup?
Ďakujem za odpoveď
6 komentárov     zbaliť
Mila123 uplatnil si si ju? uveď dátum uplatnenia a dátum začiatku DoBPŠ
slovak11 Uplatnil som si ju chcel ale na mzdovom to pokazili. Dátum začiatku DoBPŠ je 2.7.2013
avalik tak uplatnil (teda podpisal si tlacivo) alebo si len chcel a nic nemas podpisane?
Mila123 tak nech to napravia, dokážu to napraviť......
slovak11 Evidentne som len chcel lebo keď som bol za nimi tak mi povedala niaka žena na účtovnom že to podpisané nemám a ešte mi povedali že to nedokážu už napraviť.
veronikasad Odvodový bonus sa nedá uplatniť spätne, ak si si ho neuplatnil písomne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

    katka 23
    tlačivo na uplatnenie výnimky neplatenia odvodov z DOBPŠ je najlepšie predložiť pri podpísaní dohody , mzdy sú už urobené to by museli na mzdovom opravovať mzdy a všetky výkazy....chyba sa stala na tvojej strane
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    slovak11 Ale to bola prvá vec čo som im povedal, že si chcem uplatniť bezodvodovú položku. Tak ja to vnímam tak že je to ich chyba. Tak s tým sa už teda nedá absolutne nič spraviť?
    marjankaj To je pekné, že si povedal, ale to treba dať písomne.
    Ani v banke ti nedajú peniaze na pekné slovo. Iba ak by si to doložil nejakým koltom.
    veronikasad Odovzdal si vyplnené a podpísané tlačivo ?

    http://www.socpoist.sk/ext_dok-oznam...7122012/54651c
    marjankaj Veď im povedal po slovensky.
    slovak11 Teraz už určite áno. Som tam bol piatok to napraviť
    marjankaj Tak táto informácia veľa vysvetľuje
    Skoro toľko, ako keby si nenapísal nič.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.