Zavrieť

Porady

https://keepi.eu/ - čo vy nato?

Že vraj je tam údajne nejaký vírus, ktorý po registrácii a prihlásení kontroluje, či je v pc legálny softvér, ale myslím si, že to nie je pravda.
angel281 teda neodporučate tuto stránku? ja som sa tam dnes zaregistrovala, samozrejme obchodné podmienky som si prečítala až neskôr ale neregistrovala som firmu (len email a heslo), kedže budem robiť účtovníctvo pre urbár sama od seba si nedovolim zadavať údaje nikam, no myslela som že by som tam robila účtovníctvo pod vymysleným menom, nemju a ani neplánujú zakúpiť program a myslim že takto by mi bolo jednoduchšie zadavať do systému údaje, ako ručne robiť účtovníctvo. má s touto stárnkou niekto skúsenosti? mohla by som zadavať účtovné prípady a viesť účtovnictvo online aj takto bez skutočných iniciálov? dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    mas nelegalny softver? tak sa tam neregistruj ... je mnozstvo inych uctovnych softov
    kopretinka alebo legálny softvér.....

    viemviac26 je offline (nepripojený) viemviac26

    komunikátor viemviac26
    Uz som sa davno tak dobre nezasmial. Totalna somarina. treba pozdravit zdroj informacie s otazkou ako sa ma E.T.? Toto online uctovnictvo robi SOFTIP, ktory vyraba uct. softvery uz asi 20 rokov. Ale ak to siri konkurencia tak sa necudujem, pretoze tak ako to keepi vymysleli, im to zozerie vela ludi.
    misoft Jednoducho povedané - šlohli a využívajú a oblbujú......

    https://keepi.eu/ - čo vy nato?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.