Zavrieť

Porady

Mam nárok na Metro kartu?

Dobry deň.
Ja som podnikateľom (mám s.r.o), a počula som o karte Metro.
Chcela by som opýtať, že na to má každý podnikaťel nárok?
Môžem s tým kupovať veci, tovar aj do domácnosti alebo iba na daľsi predaj?
Dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    http://www.metro.sk/public/sk-metro/...-o-registraciu


    Ak podnikáte ako podnikateľský subjekt bez prideleného IČO (napr. inštitúcie, nezávislí umelci, samostatne hospodáriaci roľníci, advokáti, finanční poradcovia atd.), obráťte sa, prosím, so žiadosťou o registráciu na recepciu predajne METRO.

    • On-line žiadosť možno využiť iba pre SK subjekty, ktorým boli vydané platné živnostenské oprávnenia a sú registrované v príslušných registroch (OR pre právnické osoby a fyzické osoby s registráciou v OR; RŽP pre fyzické osoby neuvedené v OR)
    • On-line žiadosť nie je možné využiť pre EÚ subjekty a ďalšie subjekty, ktorým nie sú vydané platné živnostenské oprávnenia zapísané v OR alebo RŽP
    • On-line žiadosť nemôžu využiť subjekty, ktorým nebolo pridelené DIČ. Tieto subjekty sa môžu registrovať osobne vo veľkoobchodných strediskách METRO

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    môže o ňu požiadať ktokoľvek, kto má pridelené IČO dokonca aj slobodné povolania - herci, poisťováci a pod... čím chcem povedať, že v danom obchode skôr asi nakupujú do domácnosti... ročne tam treba minúť 66 € a nevyradia ťa z evidencie... a zas nie všetko sa tam oplatí... niekedy je hypermarket lacnejší ako celé metro zamerané na podnikateľov (ktorí by mali logicky byť schopní predať ich výrobky so svojou maržou... )

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Ani si to nevybavuj- Slovenské Metro je najvačší odpad..., nekvalita, drahé, atď...- ked už tak Rakúske, to je už iná káva...
    Ice dive tak zase, kozmetika, káva a alkohol sa tam dá nakúpiť lacno, najmä pracie prášky, a po novom skúsim pozrieť ceny plienok:-))) a zase, keď mi poslali toho roku poukážku na nákup v hodnote 16 €, ktorá nemala obmedzenia, že nakúpte minimálne za 100 € sa mi to veľmi páčilo ale popravde veľa na mne nezarábajú....

    Mam nárok na Metro kartu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.