Zavrieť

Porady

ZIVOTNE POISTENIE

Caute,mam otazku,chcel by som sa opytat,ze ake zivotne poistenie by ste mi odporucili a ci vobec si neake dat.Mam 33.rokov a hypoteku na 25.rokov.Bola mi ponuknuta poistka s platbou 80€,co sa mi zda vela a do 63.rokov.To je dlha doba a ja potrebujem peniaze teraz a nie az v 63.Idealne by bolo platit tak do 50€,max do 20.rokov.Dakujem za rady.
4 komentárov     zbaliť
bubkoch co ocakavas od zivotnej poistky ? na co ju vlastne potrebujes ? na zivotnu poistku sa ide presne naopak ... najskor sa definuju rizika a pozadovane poistne sumy, a z toho vyjde nejake poistne ... nikdy nie naopak ... a to uz ani nejdem pisat o tom aky nezmysel je sporit v poistovni :-)
julysak Lepšie je už aj v tej pančuche
Everibodi No hlavne by som ju chcel ako zdravotne poistenie a pravdaze aj sporenie.Tento rok mi skoncila zivot.poistka,ktora bola na 15.rokov s naslednym vyplatenim penazi.
julysak Nepleť to spolu
daj :
poistenie
investície
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Strom15 je offline (nepripojený) Strom15

    Strom15
    Zakladať poistku kvôli sporeniu je nezmysel. To si radšej založ sporenie napr. v stavebnej sporiteľni a pod. Ak sa chceš poistiť preto aby si sa vyhol hmotnej núdzi v prípade že sa "niečo stane" tak si daj len úrazové poistenie.

    Diana70 je offline (nepripojený) Diana70

    Diana70
    Everibodi, určite ti doporučujem najmä s kritickými chorobami, trvalými následkami a ak máš rodinu aj s rizikovým živ. poistením, aby rodine ostali nejaké peniaze po dobu, kým sa ako-tak vysporiada s tým, že o teba prišli.
    Naposledy upravil Chobot : 28.04.14 at 16:08

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.