Zavrieť

Porady

Názov kvetu

Dobrý den , vie niekto ako sa vola tento kvet a ci sa da aj zo strukov vypestovat rastlinku , kedy vybrat semienka zo strukov a ako ich uchovávat a kedy zasadit ,ci volne von alebodo crepnika ? a ci je jedovata rastlina ? Dakujem pekne za odpovede
Naposledy upravil verads : 02.09.13 at 13:32
20130901_130248.jpg  
20130901_130024.jpg  
20130901_130340.jpg  
1/1
3 komentárov     zbaliť
lujza.j vela mravcov v nej býva....
verads TO FAKT , V KVETE JE VELA MRAVCOV ?
lujza.j Ja ju poznam z dovči v HR...domaca to mala ako tienidlo a tahalo sa to az hore k nam na terasu a mravcov kopec...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Vola sa trubkovec
    sadi sa vonku, k opore,aby sa mal o co opierat. Najjednoduchsie ho rozmnozis tak, ze na jar pod nim najdes vela malych,novych rastliniek.


    viac citaj tu
    http://botanika.wendys.cz/kytky/K2614.php
    Naposledy upravil arizona : 02.09.13 at 17:28 Dôvod: preklep
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    arizona Datura? Hod si daturu do googla a daj si zobrazit obrazky .-) Datura ma uplne ine listy,aj kvety...a ani nerastie do takych rozmerov,ako je krik na obrazku
    verads presne, toto nie su anjelské truby, tie ani nemôžu byt vonku cez zimu. Ano je to trubkovec-Campsis radicans . A tie hluzy ci co to ma m to same vypadaju semienka alebo si to mam odtrhnut a vybrat sama? Teraz mam jeden vyhonok mozem ho uz a teraz presadit ?
    verads Ano , je to tak, Dakujem za link pišu o rastline aj dobre aj zlé.
    osky fiha,ja som to az tak neskumala.ale ved tie kvety sa mi zdali rovnake.tak som sa sekla-sory
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.