Zavrieť

Porady

vylúčenie zo štúdia

Po prvom semestri som prestala navštevovať VŠ, nepodala som si žiadosť o ukončenie ani prerušenie štúdia. Chcela by som sa opýtať či mi zo školy príde doklad o vylúčení alebo nie ďakujem
Mila123 a to bolo pred rokom? alebo?
vivien1992 v januári 2013
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Posli na studijne oddelenie list,oznamenie,k akemu datumu si ukoncila srudium na Vs,poslu ti odpoved.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ano pride

    § 66
    Iné skončenie štúdia

    (1) Okrem riadneho skončenia štúdia sa štúdium skončí

    a) zanechaním štúdia,

    b) neskončením štúdia v termíne určenom podľa § 65 ods. 2,

    c) vylúčením zo štúdia pre nesplnenie požiadaviek, ktoré vyplývajú zo študijného programu a zo študijného poriadku vysokej školy,

    d) vylúčením zo štúdia podľa § 72 ods. 2 písm. c),

    e) zrušením študijného programu podľa § 87 ods. 2, ak študent neprijme ponuku vysokej školy pokračovať v štúdiu iného študijného programu,

    f) smrťou študenta.

    (2) Dňom skončenia štúdia je

    a) podľa odseku 1 písm. a) deň, keď bolo vysokej škole doručené písomné vyhlásenie študenta o zanechaní štúdia,

    b) podľa odseku 1 písm. b) koniec akademického roka, v ktorom mal študent skončiť vysokoškolské štúdium,

    c) podľa odseku 1 písm. c) a d) deň, keď rozhodnutie o vylúčení zo štúdia nadobudlo právoplatnosť,

    d) podľa odseku 1 písm. e) deň, ku ktorému vysoká škola oznámila zrušenie študijného programu.

    vylúčenie zo štúdia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.