Zavrieť

Porady

Prosim o pomoc s BSOD, neustale pada PC

Dobry den, potreboval by som niekoho, kto by mi vedel pomoc s bsod, vybehuje chyba ATIKMPAG.sys. Uz sa to stava behom hodiny aj viackrat.

Chyba vybehuje pri sledovani serialov, pri hre ak sa vyhodim do windowsu.

Niekedy mi len zamrzne obraz, a potom vybehne hlaska driver grafiky prestal reagovat (neviem uz presne).

Doloziz aj subor DUMP, prosim je to surne.

Vopred dakujem za pomoc


ospravedlnujem sa za upravu temy...ale netusim ako pridat dalsi prispevok

este je to stolovy PC a grafika ati hd 4600
Naposledy upravil risko6699 : 17.09.13 at 17:51
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    daj sem tie dumpy
    ovladac grafiky si skusal updateovat?
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    risko6699 ano aj som updateoval...aj nahodil starsie drivery
    mecky v dumpe nieje nic z coho by sa dala vytusit pricina
    skus este pouzit pred instalaciou novych driverov pouzit driver sweeper
    http://www.slunecnice.cz/sw/driver-sweeper/
    risko6699 ale ten driver mam odinstalovat v safe mode ci moze normalne ? a mam nainstalovat najnovsi driver ?
    risko6699 inac ja som si otvoril ten dump...ale neviem co som tam mal vycitat ... a v podstate ako podla toho hladat...je tam nieco ..vdaka comu vies zistit preco hadze tu chybu ?
    mecky pouzijes napr BlueScreenViewer aby bol pekny vystup
    potom sa da podla toho kodu chyby, ovladacu na ktorom to padlo atd dohladat mozna pricina (google velmi pomoze). samozrejme skusenosti, ktorym smerom sa vydat
    tiez niesom nejaky expert, toto nieje zrovna oblast ktorou sa zaoberam
    risko6699 tak skusam to...pozeram serial a zatial nic dufam ze to vydrzi :P tak zajtra dam vediet ako som dopadol.

    Zatial prijemnny zbytok vecera ti prajem
    risko6699 za vcerajsi vecer mi len raz hodilo BSOD a raz zlyhanie driveru....takze pomohlo to ako tak :P mozem ti tu hodit vcerajsi dump s vecera ? ze by si sa pozrel ci tam nahodou nieco nepribuddlo ?

    inac asi skusim nahodit nejaku starsiu verziu driveru ci to nepomoze.

    este mam otazku ako urobim novu otazku, aby som stale nerobil komenty ?
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Problémy s grafikou - konkrétne ovládače grafickej karty ATI. Stiahni si zo stránky výrobcu NB (ak ho máš) ku svojej karte ovládače, pokiaľ máš PC (desktop - stolný) zo stránky výrobcu karty. Ulož si v PC.
    V núdzovom režime odinštaluj ovládače, reštartuj - nabehne len v základnom rozlíšení - bude hlásiť nájdenie nového hardvéru, potom inštaluj stiahnuté ovládače.
    Inak to je všeobecný postup - bez špecifikácii bude len takáto rada.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Tu hľadaj a ťahaj ovládače ku grafike: http://support.amd.com/us/Pages/drivers.aspx - v sekcii AMD Radeon™ Desktop Video Card Drivers a podľa OS
    risko6699 dakujem stiahol som najnovsiu verziu...ale mam problem stym ze sa neviem dostat do nudzoveho rezimu...na tlacitku F8 mam boot menu...cize mi ukaze 2 HDD ktore mam...Win 7 x64
    misoft Skúšaj Esc, alebo Del
    mecky nabehne boot menu, vyber disk z ktoreho normalne nabieha win, daj enter a hned stlacaj F8
    risko6699 ano ...napadlo ma to....a islo to...ale ked tam pridem tak neviem nijako odinstalovat ten driver(catalyst) pisalo mi ze to nie je mozne....ze pc musi byt spustene normalne
    mecky pusti pc normalne, odinstaluj, nabehni do safe mode a pouzi driver sweeper
    risko6699 ok...zatial dakujem ti velmi pekne dnes to poskusam zatazit ... a zajtra napisem ako ci to pomohlo a hlavne diky za ochotu
      zbaliť

    Prosim o pomoc s BSOD, neustale pada PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.