Zavrieť

Porady

chcem si postaviť stajňu

Chcem si postaviť stajňu na mojom pozemku ktorá sa bude skladať z dvoch drevených boxov dokopy o veľkosti 4x6m, čiže nejakých 24m2, čo sa týka podlahy plánujem tam vyliať betón, viete mi poradiť čo sa týka papierovačiek a byrokracie čo všetko mi k tomu treba a ako sa presne postupuje?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    command SÚ inak povedane v malých obciach obecny úrad.

    command je offline (nepripojený) command

    command
    Nakolko by to mohlo splňať podmienky na drobnú stavbu tak by mal stacit situcny nakres umiestnenia, jednoduchy technycky opis, suhlas majitelov susedných pozemkov ak budes pocas stavby na ne zasahovat , samozrejme žiadost, list vlastnictva alebo doklad že na pozemku možeš stavat ak si neni majitelom a snimok z katastrálnej mapy. Ale presne ti to povedia na danom Stavebnom urade/Obecnom urade. Nakolko sto dedín sto ludí a sto vysvetleni jednotlivých zákonov. U nás toto stačilo na to aby som postavil prístrešok s vybetónovnými schodmi do výšky 1metra.

    chcem si postaviť stajňu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.