Zavrieť

Porady

Dovolenka a neplatené voľno

Ahojte poradáci!
Prosím poraďte mi, nie som si istá s týmto prípadom.
Zobrala som si dovolenku dňa 23.9. do 25.9.2013 a keďže sa mi už vyčerpala dovolenka, tak som si zobrala neplatené pracovné voľno do 27.9.2013 z dôvodu zahraničného pobytu. Išla som na dovolenku do zahraničia na osem dní (od 21.09. do 28.9.2013)
Na dovolenkovom lístku máme napísanú pozíciu skutočný nástup dovolenky: to znamená 23.9. a nástup do zamestnania po dovolenke: ??? mám sem napísať 25.9. alebo po nepl. prac. volne 30.9?
A ešte jedna vec, na žiadosti o pracovné voľno na druhú stranu mám napísať žiadosť o potvrdenie času príchodu a odchodu. Ako to mám napísať?
Ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Skutočný nástup na D je 23. a trvala do 25.9., takže skutočný nástup po nej je 26.9. ,od 27.9. je už čerpanie NV. Apropó, jeden deň tam akosi chýba. Pretože ak si bola celú dobu v zahraničí, chýba tam dátum 26.9., to si mala čo?

    Prepáč, nesprávne som to prečítala, ako od 27.., takže NV uvedieš,( zrejme,si už žiadosť aj dala), to je potrebné žiadať dopredu, 26.-27.9., tak ako píšeš.
    Naposledy upravil Tweety : 30.09.13 at 07:36
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Leske to som mala neplatené voľno... dovolenka 23.-25.9. a nepl. voľno 26.-27.9.- cez tento týždeň som nebola v práci a nastúpila som dnes.
    Leske Áno, dala som dopredu tú žiadosť zamestnávateľovi, len to že na druhú stranu treba napísať odchod a príchod a to ja mám písať alebo to všetko zapisuje zamestnávateľ? a na dovolenkovom lístku aký dátum mám dať do položky nástup do zamestnania po dovolenke? Oficiálne 26.09?
    Tweety Veď som napísala, že nástup po D je 26.9.- ale to píše zamestnávateľ.
    Leske Ďakujem
      zbaliť

    Dovolenka a neplatené voľno

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.