Zavrieť

Porady

autoškola- poplatky

Ako sa ma postupovat pri opravnej jazde v autoškole?Myslim tym poplatky za čo všetko sa este doplaca a v akej vyške dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ivka70 tie ceny musia byt riadni bitkari
    alica 21 ved prave zda sa mi ze poplatky za opravnu jazdu chce konkretna skola trochu vysoke,preto som to chcela porovnat alebo ci je daky sadzobnik podla ktoreho sa da zorientovat

    GretaA je offline (nepripojený) GretaA

    GretaA
    O par autoskolach viem, ze ak dako neurobi skusku, tak nie je ziadna povinnost nic doplacat. Okrem 8 € kolku za opravnu skusku, ale to ide statu, nie autoskole. Proste autoskola nas nenuti si priplatit dalsie jazdy, je to na baze dobrovolnosti, ale... zas ked clovek vyletel na skuske, tak asi nejake tie dodatocne jazdy potrebuje. Najlepsie s instruktorom a na aute, na ktorom sa bude robit skuska. A to vam vie poskytnut jedine autoskola. V mojej autoskole to bolo 20 € za 1,5 hod jazdy navyse. Takisto je dobre "byt rozjazdeny" den-dva pred skuskou (nejst na skusku po tom, co sme 2 tyzdne vobec nesedeli v aute).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.