Zavrieť

Porady

Ma veduca pravo zistovat aj u ineho lekara moj zdravotny stav ?

Volala mojej doktorke a vyhraža sa my že to bude skumať dopodrobna že či jej naozaj nemožem DPN ukončiť.Ani peniaze my nechce koli tomu všetky vyplatit aby mala istotu že to pre nu spravim.Moja doktorka /stihla jej už volat/ povedala že si to mame vybaviť medzi sebou.Ivett
avalik ake vsetky peniaze ti nechce vyplatit? v predchadzajucich temach si nereagovala, PN mas od augusta ... za ktory mesiac nemas vyplatene?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Prečo sa stále pýtaš na jedno a to isté? Už Ti tu bolo odpovedané viackrát, dokonca aj cez SS.

    Lenka278 je offline (nepripojený) Lenka278

    Lenka278
    nema pravo na zistovanie tvojho zdravotneho vztahu, je na tvojom uvazeni ci jej oznamic co presne ti je alebo nie...

    meha je offline (nepripojený) meha

    meha
    Nerieš vedúcu a lieč sa.Nikto nikomu nemôže prikázať pracovať ,ak nemôže.Ak je tvoja PN oprávnená,teda si ozaj chorá a nejde len o papier,nemáš sa čoho obávať,nech si kontroluje kde chce.Ty sa môžeš brániť - o zdravotnom stave sa nemôže rozprávať hocikto s hocikým.Je potrebný súhlas pacienta,ináč lekár nesmie podávať žiadne informácie o zdravotnom stave.Neplatí to iba v prípade pacientov v bezvedomí,vážnych stavoch a nespôsobilých.

    Ma veduca pravo zistovat aj u ineho lekara moj zdravotny stav ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.