Zavrieť

Porady

Vyhľadávanie google - počet zobrazených odkazov v IE

Na strane mám zobrazených 10 záznamov. Chcem tam mať 50. Neviem to zmeniť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Vpravo máš predsa to zubaté koliesko - Nastavenia - klikni Nastavenie vyhľadávania - tam označ Nikdy nezobrazovať výsledky Dynamického vyhľadávania a posuvníkom dole si nastavíš, koľko výsledkov chceš na stránke.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sthruska Ďakujem za reakciu. Mám IE10 a položka "Nastavenie vyhľadávania" tam nie je. Ani nikde inde.
    pavles1 Google zmenil vzhľad stránky www.google.sk.
    Zubaté koliesko tam už nie je, treba kliknúť na odkaz "Nastavenia", ktorý sa nachádza na obrazovke vpravo dole hneď vedľa odkazu "google.com".

    Nastavenie vyhľadávania v google sa nastavuje na serveri google a nie v internetovom prehliadači (napr. Internet Explorer, Firefox, atď).
    Misoft myslel na zubaté koliesko stránky google.sk a nie na zubate koliesko aplikácie Internet Explorer 10.
    misoft Trefa! Musí nastavovať stránku v prehliadači. Pokiaľ si v Google v IE nastavím na 50 výsledkov, tak mi ich tam zobrazí 50.
    Myslel so, že sthruska to pochopil - no nepochopil - prehliadač je len nástroj, nastavenia sa týkajú vyhľadávania a to je v gúúgli.
    sthruska Síce až na druhýkrat tam bolo 50 záznamov (najprv len 30) ale nevadí.
    Nepochopil, keď o tom ani netušil.
    Reakcia bola presne podľa odpovede "Vpravo máš predsa to zubaté koliesko" Ako keby som to písal ja.
    misoft - ale už máš 50 záznamov - ostatné je nepodstatné. Ja som však predpokladal, že chceš nastaviť počet pri vyhľadávaní (Google). Aplikácia (IE) nič také nemá.
      zbaliť

    Vyhľadávanie google - počet zobrazených odkazov v IE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.